Zespół piosenki i tańca Pędziwiatry

Zespół piosenki i tańca Pędziwiatry Dziecięco - młodzieżowy Zespół Piosenki i Tańca Pędziwiatry z Łodzi. Historia powstania grupy, galerie fotografii, relacje z koncertów oraz występów w kraju i za granicą, fragmenty piosenek oraz aktualności. Taniec, muzyka i piosenka to my Pędziwiatry.

Szczegóły strony www.pedziwiatry.art.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół na wesele

  Zespół na wesele

  Zespół muzyczny poszukiwany? Zapraszamy na nasze strony! Posłuchaj jak gra nasza kapela weselna, sprawdź nasz repertuar muzyczny i przekonaj się, że RYTM to najlepsza kapela do ślubu i na wesele...

  Data dodania: 21 02 2006 ·
 • Taniec z Gwiazdami

  Taniec z Gwiazdami

  Nieoficjalna strona popularnego programu Taniec z Gwiazdami. Prezentacja par, informacje o jurorach oraz prowadzących. Zawiera także informacje na temat tańców wykonywanych przez uczestników programu oraz galerię zdjęć.

  Data dodania: 13 05 2006 ·
 • KURS tańca u CIEBIE w domu - NAUKATANCA.PL

  KURS tańca u CIEBIE w domu - NAUKATANCA.PL

  Wydawnictwo Taneczne NAUKATANCA.PL oferuje profesjonalne materiały do nauki tańca. PIERWSZY Taniec, TAŃCE Latynoskie, TAŃCE Standardowe, TANIEC Użytkowy.W sprzedaży muzyka taneczna oraz wszystko to, co przeniesie Cię w fascynujący świat tańca i dźwięku.

  Data dodania: 19 01 2008 ·
 • Kolonie taneczne - Top-Toys - nauka tańca

  Kolonie taneczne - Top-Toys - nauka tańca

  Organizujemy obozy i kolonie taneczne (w Łazach nad morzem) podczas których, trwa nauka tańca nowoczesnego. Celem obozów jest zarówno doskonalenie umiejętności tanecznych uczestników jak i zapewnienie im doskonałego wypoczynku, wspaniałych wrażeń, a także nauka nad poznaniem własnego ciała (ciało, rytm, dusza). Prowadzi vice mistrz świata Break dance - Wojciech Staniszewski. Serdecznie zapraszamy na nasz obóz taneczny!

  Data dodania: 02 03 2009 ·
 • kursy tańca wrocław

  kursy tańca wrocław

  Studio Tańca Michała Skawińskiego zaprasza na zajęcia taneczne i pokazy do swojej szkoły tańca StarDance. Naucz się tańczyć u jednego z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich instruktorów. Kursy tańca we Wrocławiu, niedrogo, profesjonalnie - serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 05 2009 ·