Zespół Muzyczny

Zespół Muzyczny Profesjonalna obsługa na wesela, bale, premiery itp. Zespół weselny z dużym doświadczeniem scenicznym. Zapraszamy na na naszą strone a tam repertuar, mp3 i inne ciekawe wiadomości weselne. Orkiestra na wesele to Zespół muzyczny MARGOS!

Szczegóły strony www.orkiestranawesele.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sopor Aeternus - polska strona fanów

  Sopor Aeternus - polska strona fanów

  Polska strona o Sopor Aeternus and the Ensemble of Shadows - zespole łączącym muzykę gotycką z klasyczną.

  Data dodania: 27 05 2008 ·
 • Zespół muzyczny

  Zespół muzyczny

  Firma Salsa band Anety Dąbskiej z Lublina świadczy szeroki zakres usług w oprawie muzycznej imprez. Szczegółowa oferta firmy znajduje się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 01 11 2008 ·
 • dj wodzirej

  dj wodzirej

  Znakomity wodzirej każdego rodzaju imprezy! Jego wieloletnie doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę zabaw. Dj zajmuje się oprawą muzyczną, konferansjerką oraz organizowaniem konkursów. Wszystko w zależności od potrzeb organizatora i charakteru imprezy. Jeśli planujesz stworzyć niepowtarzalny klimat i zapewnić muzykę, która będzie odpowiadać każdej bawiącej się osobie, to nie mogłeś lepiej trafić! Nie zastanawiaj się długo tylko skorzystaj z usług najlepszego dj w Polsce!

  Data dodania: 29 04 2009 ·
 • muzyka do spotów reklamowych

  muzyka do spotów reklamowych

  Ekwilibrystyka audytywnych zalewów dźwiękowych dla prezentacji multimedialnych, naprawianie wizualnych terytoriów ciszy, naturalizacja bilansu decybelowego w krótkich jinglach radiowych, tworzenie kontekstu sonicznego w grach komputerowych oraz wiele innych usług paramuzycznych, w tym udźwiękowienie, postprodukcja, naprawianie popsutych nagrań, remastering. Zbiór muzyki royalty free w zupełnie nieoczekiwanym ujęciu.

  Data dodania: 23 10 2009 ·
 • Zespół Muzyczny

  Zespół Muzyczny

  Zespół muzyczny AmigoBand zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Gramy na takich imprezach, jak: wesela, bankiety, imprezy dla dzieci, studniówki, itp. Posiadamy szeroki repertuar, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Gramy głównie w miastach: Lublin, Warszawa, Puławy. Zapraszamy do zapoznania się z szczegułową ofertą naszej firmy, która znajdyje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 09 2010 ·