Zawory elektromagnetyczne

Zawory elektromagnetyczne Firma Elstar oferuje kompleksowa dostawę i serwis instalacji dla przemyslu. W ofercie : zawory i armatura dla przemyslu, rury i profile ze stali nierdzewnych, mechaniczne i elektroniczne instrumenty pomiarowe oraz kompleksowe uslugi dla przemyslu : montaze, remonty maszyn, wykonawstwo czesci zamiennych do maszyn.

Szczegóły strony www.elstar.com.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Termometry

  Termometry

  Termometry barometry i wigotnościomierze

  Data dodania: 30 09 2005 ·
 • Specjalistyczne przewierty

  Specjalistyczne przewierty

  Oferta firmy obejmuje wykonanie przewiertów i przecisków poziomych

  Data dodania: 26 12 2005 ·
 • Wtryskarki, frezarki, tokarki

  Wtryskarki, frezarki, tokarki

  Portal cnc. Wydarzenia z rynku. Maszyny nowe oraz używane: obrabiarki, tokarki, frezarki i dużo innych urządzeń. W serwisie katalog ponad 800 firm oferujących profesjonalne usługi oraz maszyny. Giełda maszyn na której zamieścisz swoją ofertę kupna.

  Data dodania: 14 08 2008 ·
 • Profi Sp. J. Urządzenia Firmy Karcher

  Profi Sp. J. Urządzenia Firmy Karcher

  Firma od ponad 14 lat zajmuje się sprzedażą, serwisem, wypożyczalnią urządzeń Firmy Karcher. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: myjka wysokociśnieniowa zimnowodna i z podgrzewaniem wody, zamiatarka,

  Data dodania: 11 12 2009 ·
 • Okna aluminiowe producent

  Okna aluminiowe producent

  Firma Alu Komfort - producent stolarki PCV. Oferuje wysoki poziom rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych i również gwarantuje pewność swoich produktów. Wśród innowacyjnej gamy produktów są: okna, drzwi, witryny, ścianki działowe, fasady. Kontrahenci firmy to zarówno duże firmy, jak i klienci indywidualni. Alu Komfort funkcjonuje na rynku od połowy 2010 roku, ale zdobyła już sporo zadowolonych klientów i partnerów. Alu Komfort jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających kontrahentów, w razie konieczności oferuje pomoc oraz współpracę profesjonalnego biura projektowego oraz sposobność wykonania pełnego projektu i uzyskania potrzebnych pozwoleń. Na powodzenie firmy składa się zarówno wieloletnie doświadczenie projektantów jak i łatwość i świadomość potrzeby wprowadzania innowacyjnych technik produkcji. Celem Alu Komfort są doskonałe stosunki z klientami i partnerami biznesowymi, oparte na zaufaniu i wspólnym szukaniu najkorzystniejszych technik. Z przyjemnością zapraszamy na stronę alukomfort.pl.

  Data dodania: 21 04 2011 ·