Wyprawa na Krym

Wyprawa na Krym Obszerna relacja z wyprawy na Krym i Ukrainę w 2005 roku, nasze wrazenia, rady i zdjęcia z podróży. Historia krymu, aktualna pogoda.

Szczegóły strony krym.ovh.org:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Anglia, Wielka Brytania - Turystyka

  Anglia, Wielka Brytania - Turystyka

  Anglia Turystyka to E-zine poświęcony Turystyce w Wielkiej Brytanii, informacje na temat hoteli, zabytków, zwiedzaniu. Szkocja, Walia - informacje na temat państw.

  Data dodania: 08 09 2005 ·
 • Norwegia, Kraina fjordów, lodowcy i jezior

  Norwegia, Kraina fjordów, lodowcy i jezior

  Podróżowanie, poznawanie innych krajów bliskich i dalekich, regionów, obyczajów ludzi, sposobów ich życia, kultury itp. ciekawości od zawsze fascynowało tak badaczy, podróżników jak i odkrywców. Fascynuje i zaciekawia również nas, zwykłych parotygodniowych urlopowiczów.

  Data dodania: 26 08 2008 ·
 • Wczasy Grecja - najbardziej urokliwie miejsca.

  Wczasy Grecja - najbardziej urokliwie miejsca.

  Wczasy w Grecji to znakomity wypoczynek oraz wycieczki po niezwykłych i urokliwych wyspach, jak: Kreta, Korfu, Rodos, Zakynthos, Santorini. Ciekawe informacje na temat wakacji. Grecja wakacje. Praktyczne porady, polecane hotele, miejsca które warto zobaczyć. Dla miłośników Grecji ponadto opisy i recenzje wybranych hoteli na poszczególnych wyspach, opisy restauracji, opisy zabytków, opisy miejsc idealnych dla amatorów plażowania jak i poszukiwaczy przygód. Dodatkowo uwagi na temat pogody w poszczególnych miesiącach i wiele innych cennych uwag.

  Data dodania: 05 03 2009 ·
 • Portal Turystyczny fotourlop.pl

  Portal Turystyczny fotourlop.pl

  Portal Turystyczny fotourlop.pl jest adresowany do tych wszystkich, którzy lubią podróżować i fotografować. Każdy może zobaczyć galerie zdjęć już istniejące lub dodać swoją galerię. Forum dyskusyjne na temat wakacji, ciekawych miejsc w Polsce, Europie i na Świecie. Może być inspiracją dla tych, którzy nie wybrali miejsca na wakacje. Portal nie jest związany z żadnym biurem podróży i wszystkie wpisy na stronie są autorskie.

  Data dodania: 08 03 2009 ·
 • Zobacz gdzie zimują bociany

  Zobacz gdzie zimują bociany

  Dość powszechne jest hasło promujące Namibię w przemyśle turystycznym, jakie jest głoszone przez tamtejsze biura turystyczne, przedstawia ten kraj jako "Krainę kontrastów". Nie jest to tylko slogan reklamowy. Namibia jako jeden z ostatnich krajów afrykańskich uzyskała niepodległość w 1990roku. Powierzchnia tego kraju południowej części Afryki - wciśniętego pomiędzy Oceanem Atlantyckim od zachodu, a pustynią Kalahari od wschodu - wynosi 824 292km kwadratowe. Czyli ponad dwu i półkrotnie więcej niż powierzchnia Polski. Namibia jest słabo zaludniona.

  Data dodania: 20 07 2009 ·