Wypożyczalnia quadów, quady zachodniopomorskie

Wypożyczalnia quadów, quady zachodniopomorskie W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: quady, paintball, speedball, survival, bungy jumping, liny, samochody terenowe. Zajmujemy się wypożyczaniem QUADÓW na imprezy integracyjne, plenerowe, pikniki jak i do celów prywatnych. Dysponujemy sprawdzoną bazą noclegową i z przyjemnością zajmiemy się organizacją całego pobytu tak, abyście mogli zająć się zabawą i wypoczynkiem. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Czas wypożyczenia pojazdów jest elastyczny i dostosowywany do Państwa potrzeb.

Szczegóły strony www.quady-macomm.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nurkowanie

  Nurkowanie

  Scuba Odyssey, Warszawa. Kurs nurkowania dla początkujących, podwyższanie kwalifikacji, turystyka nurkowa i podwodna w różnych rejonach świata, wyprawy na wraki SSI, CMAS, nurkowanie techniczne.

  Data dodania: 19 08 2005 ·
 • kajaki

  kajaki

  Kajaki i rzeka. Kochasz to? Spływy kajakowe rzekami Krutynia, Rospuda, Biebrza i Czarna Hańcza. AS Tour.Dowolne terminy! Mazury - spływy kajakowe indywidualne i zorganizowane. Wypożyczalnia kajaków. Z nami na Mazury.

  Data dodania: 04 01 2006 ·
 • Patria - Biuro Podróży

  Patria - Biuro Podróży

  Biuro Podróży Patria - Naszą pasją są podróże, zapraszamy na tanie wczasy, wycieczki, zielone szkoły w takich miejscowościach jak Jastrzębia Góra, Mrzeżyno, Pogorzelica, Świnoujście, Białogóra...Od początku istnienia firmy postawiliśmy na wysoki poziom świadczonych usług, a największym sukcesem są zadowoleni turyści, którzy korzystają z naszych usług po raz kolejny.

  Data dodania: 11 03 2007 ·
 • Dinolandia - Park Dinozaurów dla dzieci

  Dinolandia - Park Dinozaurów dla dzieci

  Park rozrywki, w którym zobaczysz naturalnej wielkości figury dinozaurów, zagrasz w mini golf i boules, pospinasz się na ściankach oraz w parku linowym. Zapraszamy

  Data dodania: 14 04 2009 ·
 • Accommo.pl - Turystyka w Polsce

  Accommo.pl - Turystyka w Polsce

  Obiekty noclegowe, gastronomiczne, usługowe, rozrywkowe a także salony, wypożyczalnie i serwisy sprzętu turystycznego. Również baza atrakcji turystycznych oraz informacje o imprezach planowanych na najbliższy czas. Wszystko to dostępne w jednym miejscu

  Data dodania: 13 07 2009 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.