Windykacja Wektor Inkaso Warszawa

Windykacja Wektor Inkaso Warszawa Kompleksowa windykacja należności na każdym etapie postępowania bez względu na czas powstania,oraz skalę trudności,usługi windykacyjne świadczymy na terenie całej Polski,nie pobieramy opłat wstępnych.Skutecznie utrudniam życie dłużnikom. Dług wobec kancelarii Wektor musi zostać spłacony zaufaj najlepszym.Finalnie wszystkimi kosztami obciążamy dłużnika.Firma windykacyjna Wektor jest obecnie jedną z najlepszych i najskuteczniejszych firm windykacyjnych w kraju.Zleć windykację zaufanej firmie.

Szczegóły strony kancelariawektor.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne i doradztwo prawne online

  Porady prawne i doradztwo prawne online

  Porady prawne i doradztwo prawne udzielane przez kilkudziesięciu prawników praktyków. Celem mecenasonline.pl jest pomoc prawna dla osób i firm. Porady i opinie prawne udzielane są, w sposób zrozumiały i profesjonalny.

  Data dodania: 14 05 2006 ·
 • Kuk Adwokaci - kompleksowa pomoc prawna. Adwokat, Radca Prawny. Warszawa.

  Kuk Adwokaci - kompleksowa pomoc prawna. Adwokat, Radca Prawny. Warszawa.

  Kuk Adwokaci to sieć Kancelarii, które zapewniają kompleksową pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarcza.
  Adwokaci, radcowie prawni i inni prawnicy Kancelarii świadczą pomoc prawną w niemalże wszystkich dziedzinach prawa, głównie w zakresie prawa karnego, karnoskarbowego, cywilnego, nieruchomości, rodzinnego, spadkowego, spółek, gospodarczego, pracy, administracyjnego.
  Świadczone przez nas usługi obejmują zarówno bieżące doradztwo, jak i zastępstwo procesowe i reprezentowanie interesów naszych Klientów we wszelkiego typu postępowaniach sądowych, arbitrażowych, administracyjnych i przed innymi organami.

  Data dodania: 19 06 2010 ·
 • Kancelaria Adwokacka w Poznaniu - Arkadiusz Jaskuła

  Kancelaria Adwokacka w Poznaniu - Arkadiusz Jaskuła

  Arkadiusz Jaskuła, Adwokat prowadzący sprawy głównie w Poznaniu i Szczecinie, ale również w innych częściach Polski, poleca usługi prawne klientom indywidualnym, przedsiębiorcom i stowarzyszeniom lub fundacjom nie prowadzącym działalności gospodarczej.

  Szeroki zakres oferty skierowany jest w szczególności dla przedsiębiorców z branży:
  * architektonicznej i budowlanej;
  * obrotu i zarządzania nieruchomościami;
  * windykacyjnej i egzekucyjnej;
  * medycznej, farmaceutycznej;
  * ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej;
  * transportowej i turystycznej;
  * handlu i usług zagranicznych;
  * i innych.

  W każdej sprawie wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

  Data dodania: 04 11 2010 ·
 • Adwokat wToruniu i Grudziądzu - Kancelaria Prawna

  Adwokat wToruniu i Grudziądzu - Kancelaria Prawna

  Kancelaria Adwokata Jakuba Kamińskiego to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna firma prawnicza, której celem jest świadczenie obsługi prawnej na najwyższym poziomie oraz ochrona interesów klientów w każdej sprawie.
  Kancelaria koncentruje się na obsłudze prawnej osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych, w tym spółek handlowych.
  Biuro zajmuje się zastępstwem procesowym, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych oraz doradztwem w zakresie tworzenia umów oraz sporządzaniem analiz i opinii.
  Kancelaria Prawna, oprócz standardowej obsługi prawnej, oferuje również świadczenie usług w zakresie windykacji zapewniając klientom kompleksową obsługę, bez konieczności zawierania dodatkowych umów z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi.
  Szeroki wachlarz oferowanych przez biuro usług prawnych oraz profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa, a także troska o dobro Klienta to zasady, które przyświecają od początku istnienia kancelarii.
  W zakresie praktyki kancelarii znajduje się prawo cywilne, w tym prawo nieruchomości, prawo rodzinne i spadkowe, prawo pracy i prawo zamówień publicznych, prawo gospodarcze a także prawo karne.

  Data dodania: 13 04 2011 ·
 • Odszkodowanie - prawnik w Poznaniu

  Odszkodowanie - prawnik w Poznaniu

  Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Narożnego z siedzibą główna w Poznaniu oraz filia we Wrześni oferuje bardzo szeroki zakres usług prawnych kierując swoja ofertę do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. W szczególności kancelaria zajmuje się sprawami dotyczącymi odszkodowań, windykacji należności, przetargów oraz kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw. Kancelaria oferuje również szeroki zakres usług prawnych dla osób fizycznych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz wielu innych. Na stronie naszej kancelarii znajda Państwo również wiele artykułów dotyczących codziennych spraw wymagających interwencji prawa. Mogą one posłużyć jako wskazówki w wielu sprawach życia codziennego. Zapraszamy

  Data dodania: 02 01 2012 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.