wibroakustyka

wibroakustyka Biuro inżynierskie Viba specjalizuje się w systemach redukcji hałasu i zagrożeń wibroakustycznych. Podstawowe obszary działalności firmy to akustyka budowlana i przemysłowa oraz wibroakustyka - wyciszenia urządzeń. Kompleksowa oferta i profesjonalne usługi z zakresu redukcji hałasu.

Szczegóły strony www.viba.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kosztorysowanie budowlane i doradztwo inwestycyjne

  Kosztorysowanie budowlane i doradztwo inwestycyjne

  Profesjonalne opracowywanie kosztorysów ofertowych, inwestorskich i powykonawczych w pełnym zakresie robót budowlanych, inżynieryjnych i instalacyjnych. Wycena obiektów na podstawie założeń projektowych. Sporządzanie przedmiarów robót i weryfikacja.

  Data dodania: 18 03 2007 ·
 • hałas

  hałas

  AQS jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na terenie całej Polski. Możemy poszczycić się wieloma projektami, które spełniły oczekiwania naszych klientów. Staramy się ciągle poszerzać zakres oferowanych usług, dostosowując je do Państwa indywidualnych potrzeb. Poza działalnością usługową pragniemy szerzyć i upowszechniać wiedzę z zakresu akustyki prowadząc wykłady i szkolenia.

  Data dodania: 14 08 2007 ·
 • Sklep Elektryczny

  Sklep Elektryczny

  Elektryka24.com jest to sklep elektryczny mający w asortymencie artykuły z działu: automatyka przemysłowa, ogrzewanie elektryczne, w tym grzejniki konwektorowe, przepływowe ogrzewacze wody, a także rozdzielnice, osprzęt elektryczny oraz osprzęt siłowy. Zapraszamy na zakupy online.

  Data dodania: 24 04 2009 ·
 • Kanadyjskie

  Kanadyjskie

  Domy z drewna, budowa domów - Damir Warszawa, mazowieckie. Na stronie oferta oraz pokazane zdjęcia. Domy drewniane - adaptacje projektów, projekty Archeton. Projektowanie, produkcja i budowa domów drewnianych - tanie kanadyjskie domy szkieletowe. Realizujemy wszystkie projekty domów bez względu na rodzaj technologii. Parterowy dom drewniany, domy szkieletowe i domy kanadyjskie. Domy z drewna - budownictwo mieszkaniowe, realizujemy wszystkie projekty.

  Data dodania: 15 05 2010 ·
 • POLARIS-wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo, klimatyzacja

  POLARIS-wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo, klimatyzacja

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe POLARIS istnieje od 1999 roku i od początku swojej działalności zajmuje się kompleksowym wyposażaniem sklepów. Siedziba firmy znajduje się w Lubinie przy ul. Rzeźniczej 13. Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami i importerami branży sklepowej i chłodniczej, stale rozszerzając swoją ofertę. Głównym przedmiotem naszej działalności jest:
  - Aranżacja i wyposażenie placówek handlowych i gastronomicznych
  - Montaż i produkcja mebli sklepowych różnych typów i systemów
  - Sprzedaż i montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  - Serwis urządzeń sklepowych i gastronomicznych
  - Przeglądy instalacji chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  - Hurtowa sprzedaż materiałów do chłodnictwa i klimatyzacji samochodowej
  - Sprzedaż urządzeń i mebli używanych

  W trakcie naszego istnienia kompleksowo wyposażyliśmy wiele placówek handlowych i produkcyjnych obejmując je swoją opieką serwisową. Nasi pracownicy są przeszkoleni z zakresu obsługi i naprawy wszelkich urządzeń chłodniczych, posiadają niezbędne certyfikaty oraz wieloletni staż pracy. Wielokrotnie wykonywaliśmy wiele trudnych, specjalistycznych montaży urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych.

  Oprócz sprzedaży prowadzimy fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń. Posiadamy również własny transport.

  Niezależnie od wielkości zamówienia lub zlecenia staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, stosując bardzo niskie marże. Te działania pozwalają nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców!

  POLARIS-wyposażenie sklepów i gastronomii, meble sklepowe (lady,witryny,regały,gabloty), projekty sklepów. Klimatyzacja - montaż, serwis, naprawa. Chłodnictwo - montaż, serwis, naprawa. Sprzedaż urządzeń chłodniczych, mebli chłodniczych, szafy chłodnicze, witryny chłodnicze. Manekiny, wagi, krajalnice.

  Data dodania: 15 09 2010 ·