Vitamed24.pl - Wszystko Dla Zdrowia

Vitamed24.pl - Wszystko Dla Zdrowia Vitamed24 oferuje Państwu w bardzo atrakcyjnych cenach wysokiej jakości produkty medyczne do użytku domowego renomowanych producentów. Są to min. ciśnieniomierze, inhalatory, nawilżacze powietrza, masażery, poduszki korekcyjne, suplementy diety na odchudzanie czy wzmocnienie organizmu. Dla stałych klientów proponujemy wiele atrakcyjnych rabatów i promocji. Szeroki asortyment pozwala na wybór odpowiedniego artykułu dla osób dorosłych jak i dla dzieci i niemowląt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczymy Zdrowie Do Twojego Domu!

Szczegóły strony www.vitamed24.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OficynaMM Nagroda jubileuszowa, Mierzenie jakości.

  OficynaMM Nagroda jubileuszowa, Mierzenie jakości.

  Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze. Wspierając właścicieli firm, kierowników poszczególnych działów, dyrektorów szkół i przedszkoli.

  Data dodania: 29 08 2005 ·
 • Suknie ślubne

  Suknie ślubne

  Suknie ślubne, suknia ślubna - TYLKO ONA - suknie slubne, wizytowe, garnitury dla Panów, dodatki ślubne. Doskonała fachowa obsługa i duża powierzchnia, wygodne przebieralnie i odpowiednio dobrane oświetlenie.

  Data dodania: 29 01 2006 ·
 • Świat urody - sprzedaż kosmetyków

  Świat urody - sprzedaż kosmetyków

  Tutaj kupisz najtaniej kosmetyki bardzo dobrej jakości. Bo dobrze jest być piękną...

  Data dodania: 29 01 2006 ·
 • Podstawy Allegro

  Podstawy Allegro

  Autorzy serwisu Allegro od początku zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo wszystkich transakcji, przez co zapewnili sobie pierwsze miejsce w Polsce w ilości i wartości sprzedawanych towarów Allegro jest liderem sprzedaży internetowej na rynku prowadzi aukcje internetowe od 1999 roku.. Na Alegro nie można sprzedawać wszystkiego, ograniczenia dotyczą między innymi handlu określonymi grupami towarów, sposobu opisywania rzedawanych przedmiotów.

  Data dodania: 23 06 2009 ·
 • Słownik angielsko polski i polsko angielski - słownik angielski

  Słownik angielsko polski i polsko angielski - słownik angielski

  Nowy słownik angielsko polski i polsko angielski fundacji Kościuszkowski to pierwsza pozycja uwzględniająca angielszczyznę amerykańską. Ten wyjątkowy słownik dostępny jest w tradycyjnej formie drukowanej, cyfrowej, lub on-line. zawiera ponad* 140 000** *haseł, *400 000 *znaczeń i blisko *100 000 *idiomów i utartych zwrotów.

  Data dodania: 21 09 2009 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.