U Waldka super Agroturystyka wschodniego mazowsza to tylko 130 km od stolicy-wieś Ostromęczyn

U Waldka super Agroturystyka wschodniego mazowsza to tylko 130 km od stolicy-wieś Ostromęczyn Gospodarstwo leży około 130 km na wschód od Warszawy w otulinie Parku Krajobrazowego blisko rzeki Bug . Przygotowaliśmy pokoje dla 9 osób oraz dwa domki holenderskie wraz z całym zapleczem socjalno-wypoczynkowym. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.uwaldka.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wczasy i Wakacje

  Wczasy i Wakacje

  Oferty wakacyjne w Polsce. Setki ofert pensjonatów, kwater i hoteli. Dodaj ofertę za darmo.

  Data dodania: 18 05 2006 ·
 • Ośrodek Wypoczynkowy Roztocze

  Ośrodek Wypoczynkowy Roztocze

  Ośrodek wypoczynkowy Roztocze | Tutaj spędzisz wakacje swojego życia | Domki, pokoje - rodzinne wakacje w Suścu | Ośrodek oferuje szereg atrakcji w tym wysokiej klasy basen rozmiarów olimpijskich, spływy kajakowe, zielone szkoły, kolonie, imprezy okolicznościowe i inne. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 03 2008 ·
 • Baza Turystyki Bagiennej – Narew, Biebrza

  Baza Turystyki Bagiennej – Narew, Biebrza

  Baza Turystyki Bagiennej. Agroturystyka i wypoczynek w dolinie rzek: Biebrza i Narew. Organizacja aktywnego wypoczynku w rejonie Zielonych Płuc Polski (Narew i Biebrza). Narwiański oraz Biebrzański Park Narodowy z bliska. Noclegi, wyżywienie, szlaki turystyczne piesze, rowerowe, kajakowe. Zobacz polską Amazonię!

  Data dodania: 07 11 2008 ·
 • Agroturystyka Łosiedle

  Agroturystyka Łosiedle

  Agroturystyka Łosiedle serdecznie wita w swoich progach wszystkich tych, którzy w ciszy i spokoju chcą wypocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku i tych, którzy przyjeżdżają zwiedzać największy w Polsce Biebrzański Park Narodowy

  Data dodania: 27 01 2009 ·