trendy

trendy Pracownia zajmuje się kompleksowym projektowaniem i modernizacją wystroju wnętrz mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej, wnętrza, wystrój wnętrz, projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz.

Szczegóły strony www.trendypro.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konstrukcje stalowe, balustrady lakiernia malarnia

  Konstrukcje stalowe, balustrady lakiernia malarnia

  Konstrukcje stalowe wszelkiego typu. Sławmont oferuje balustrady, schody i elementy ozdobne, w tym w ze stali nierdzewnej. Nowoczesna lakiernia oraz malarnia proszkowa stali i aluminium. Doskonałe malowanie proszkowe.

  Data dodania: 09 09 2005 ·
 • Domy szeregowe

  Domy szeregowe

  Developer Olimp Domy przedstawia Konwaliową Dolinę. Zlokalizowana w zacisznym miejscu stolicy aglomeracji katowickiej, z dostępem do najważniejszych lokalizacji usługowych. Zabudowa szeregowa, z systemem monitoringu oraz profesjonalną ochroną.

  Data dodania: 19 06 2009 ·
 • Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty, Audyty Argox

  Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty, Audyty Argox

  Świadectwa energetyczne, projektowane charakterystyki energetyczne, analizy cieplno-wilgotnościowe, audyty energetyczne i remontowe, wykonane profesjonalnie, szybko i z pełną gwarancją ich rzetelności, to najnowsza wizytówka naszej firmy.
  Firma Argox od wielu lat prowadzi działalność w obszarze inwestycji budowlanych. Zapewnia kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego, poczynając od fazy przygotowania, poprzez nadzór nad jego realizacją, kończąc na przekazaniu obiektu do użytkowania.
  Wraz ze wzrostem powszechnej świadomości na temat konieczności racjonalizacji zużycia energii, stopniowo skierowaliśmy się ku działaniom mającym na celu poprawę efektywności energetycznej budownictwa.
  Zmiana ustawy Prawo budowlane, mająca na celu implementację Dyrektywy 2002/91 w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (EPBD), w naturalny sposób spowodowała poszerzenie naszej oferty o wykonywanie certyfikatów energetycznych oraz projektowanych charakterystyk energetycznych.
  Kolejna nasza oferta skierowana jest do właścicieli lub zarządców budynków istniejących, wymagających modernizacji. Audyt energetyczny to opracowanie, które określi zakres i parametry modernizacji, która ma celu zmniejszenie zapotrzebowania na energię dostarczaną na potrzeby ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Data dodania: 04 05 2010 ·
 • Domy na sprzedaż Bydgoszcz

  Domy na sprzedaż Bydgoszcz

  Jeśli śledzisz firmy imające się remontami, instalacjami sieci wodno-kanalizacyjnych, sieci centralnego ogrzewania i klimatyzacji to serwis www.darbud.bydgoszcz.pl jest jak najbardziej dla Ciebie. Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm i terminowość. Bardzo mocno zapraszamy do biura, które ma swoją placówkę w Białych Błotach przy ul. Gawrona 3. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 16 07 2010 ·
 • Hotservice działa już od 1996r.

  Hotservice działa już od 1996r.

  W przypadku awarii jakiegokolwiek sprzętu najlepiej jest zwrócić się do doświadczonego i sprawdzonego serwisanta. Szczególnie, jeśli awarii ulegnie któreś z tak istotnych dla ogrzewania urządzeń, jak kocioł grzewczy co, piece do centralnego, ogrzewanie geotermalne czy inne. Firma Hotservice funkcjonując na rynku od 1996 ma duże doświadczenie w naprawach urządzeń branży grzewczej. Jest tym bardziej godna zaufania, że posiada autoryzację nie tylko od znanych producentów Giersch i Viessmann, ale również od wielu innych.

  Data dodania: 26 11 2011 ·