transport specjalistyczny

transport specjalistyczny Firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług transportowych o najwyższym standardzie. Dysponujemy specjalistycznym taborem do transportu ponadgabarytowego oraz standardowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na witrynie internetowej.

Szczegóły strony www.transport-zarzecki.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • tanie linie lotnicze, tanie latanie

  tanie linie lotnicze, tanie latanie

  Tanie linie lotnicze, tanie latanie, linie lotnicze. Wyszukiwanie połączeń lotniczych. Promocje SkyEurope, Centralwings. Tanie latanie z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia.

  Data dodania: 04 08 2005 ·
 • Transport miedzynarodowy do 3 ton - firma Transpol

  Transport miedzynarodowy do 3 ton - firma Transpol

  Firma transportowa świadczy usługi transportowe krajowe i zagraniczne. Transport towarów do 2 ton, transport przedmiotów nietypowych, przeprowadzki kompleksowe, transport auta na lawecie

  Data dodania: 13 09 2007 ·
 • Trans-Dąbkowski, Usługi transportowe, Ostrołęka

  Trans-Dąbkowski, Usługi transportowe, Ostrołęka

  Usługi transportowe, Janusz Dąbkowski, Ostrołęka, wywrotki, cementonaczepy, hds, transport i spedycja, UE, Polska, Ostrołęka

  Data dodania: 26 01 2009 ·
 • Przeprowadzki międzynarodowe

  Przeprowadzki międzynarodowe

  Jeśli oferujecie państwo przeprowadzki międzynarodowe ale ludzie nie wiedza o tym, że wasza firma działa na ryku i jest dobra w tym, co robicie, koniecznie musicie przyjść do nas. Nasza firma zajmuje się reklamą i to reklama na szeroką skalę. Z nami o wiele łatwiej przebiegają wszystkie przeprowadzki międzynarodowe. My wiemy dokładnie, jakie formalności, w którym kraju powinniśmy załatwić. Wiemy także, jaki drogami jechać, aby transport był jak najtańszy a jednocześnie, aby był bezpieczny. I jeszcze jedna ważna sprawa. Nasze przeprowadzki międzynarodowe organizowane są niemal na całym terenie Europy. W naszej firmie nie ma bowiem rzeczy niemożliwych. Dla nas nie ma problemów, gdyż nasze przeprowadzki międzynarodowe są zawsze porządnie zaplanowane a co za tym idzie, są zadowoleniem dla osób, które je u nas zamówiły.

  Data dodania: 07 12 2011 ·
 • F.T.H.U MaxTrans - transport Anglia

  F.T.H.U MaxTrans - transport Anglia

  Oferujemy partnerom transport krajowy ciężarowy z windą. Do dyspozycji m.in. plandeki oraz pojazdy z windą.
  Wyszkolony personel i opanowana ekipa kierowców to podstawa.
  Zazwyczaj przewozimy otrzymane towary organizując transport do Anglii ale nasza specjalizacja to transport Słowacja. Wykwalifikowany personel to nasz as w rękawie.
  Reasumując – proponujemy ogólnie rozumiany transport międzynarodowy ale również spedycja.
  Nasze pojazdy są zawsze gotowe tak aby towar mógł przemieszczać się bez przeszkód.
  Ponadto posiadamy stabilną łączność GSM a także lokalizacje GPS, dzięki którym możemy nadzorować na bieżąco przebieg zleceń.
  Posiadamy normy ekologiczne EURO 3 a także EURO5, przede wszystkim troszczymy się o zgodność z naturą.
  Ponadto spedycja oparta na wieloletnim doświadczeniu. Namawiamy Państwa szczerze - oferujemy profesjonalne usługi z zakresu dziedziny transport i spedycja.
  MaxTrans to także wypożyczalnia samochodów osobowych czyli usługi najmu, po angielsku zwane Rent a Car. Posiadamy m.in. samochody dostawcze i inne. W ciągłej ofercie opcjonalnie sól drogowa.

  Data dodania: 06 10 2014 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.