Systemy: płace, zarządzanie kadrami, rcp

Systemy: płace, zarządzanie kadrami, rcp Dmz-Chemak : Oferujemy profesjonalne oprogramowanie do zarządzania kadrami, rozliczania wynagrodzeń oraz zarządzania czasem pracy. Zajmujemy się także świadczeniem usług z zakresu outsourcingu kadr i płac.

Szczegóły strony www.dmz.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • szkoła językowa

    szkoła językowa

    LangSystem to oprogramowanie wspierające zarządzanie w szkołach językowych. Program prowadzi ewidencję studentów, lektorów i kursów.

    Data dodania: 10 10 2005 ·
  • Program antywirusowy eScan

    Program antywirusowy eScan

    Program antywirusowy eScan oferuje zestaw funkcji, które pomagają walczyć z wirusami, ustawiają zabezpieczenia rodzicielskie przed niekontrolowanym dostępem dzieci do zabronionych treści, ochraniają przed nadużyciami internetowymi, blokują spam i natarczywe / niechciane maile a także blokuje wyskakujące okienka (PopUp).

    Data dodania: 21 02 2007 ·
  • aplikacje biznesowe

    aplikacje biznesowe

    Sprawdź wszechstronne zastosowanie platformy BizPlatform. Łatwość wdrożenia i funkcjonalność to jej główne zalety, które z pewnością będą najlepszym rozwiązaniem dla twojej firmy. Usprawnij obieg dokumentów w firmie, popraw swoje kontakty z klientami.

    Data dodania: 18 06 2008 ·
  • Elektroniczny obieg dokumentów

    Elektroniczny obieg dokumentów

    Elektroniczny obieg dokumentów jest nowoczesną formą wymiany elektronicznych danych poprzez sieć. Początku systemów EDI sięgają lat 70. Jednak dopiero rozwój technologii sieciowych i internetowych pozwolił na wprowadzenie do systemów EDI bardziej zaawansowanych funkcji, które znacznie podniosły ich funkcjonalność. Zapraszamy na stronę systemedi.eu aby zapoznać się z większa ilością informacji na temat systemów elektronicznej wymiany danych.

    Data dodania: 28 04 2009 ·
  • Rozliczenie wspólnot

    Rozliczenie wspólnot

    Naszą strategią jest zaopatrywanie klientów w kompleksowe rozwiazania w zakresie oprogramowania w połączeniu z jego wdrożeniem, dostosowaniem do potrzeb indywidualnych użytkowników, jak również szkoleniem z zakresu jego obsługi. Aktualnie jesteśmy jedną z czołowych firm oferujących rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem.

    Data dodania: 02 10 2009 ·