Sunny Hill

Sunny Hill Ośrodek szkoleniowo-rekreacyjny w miejscowości Stężyca.

Szczegóły strony sunnyhill.ovh.org:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czarnogóra

  Czarnogóra

  Czarnogóra to kraj, który zachwyca urokiem krystalicznych wód dotykających pasm niekończących się piaszczystych plaż. Kraj pełen magicznych zakątków, wysp z dzikimi zatoczkami otoczonych błękitnymi wodami Adriatyku. Czarnogóra jest państwem bezpiecznym dla turystów, a najwygodniej do niej dotrzeć jadąc od strony Chorwacji.

  Data dodania: 21 06 2007 ·
 • Sala na wesele w Pile

  Sala na wesele w Pile

  Większość Par Młodych pragnie, by ich ślub i wesele były rzeczywiście niepowtarzalne. Aby zapewnić Państwu ten niezwykły klimat oraz profesjonalną obsługę zapraszamy do skorzystanie usług Hotelu Hołubowski. Niewiele jest miejsc w Wielkopolsce, a nawet w Polsce, tak pięknie położonych, a przy tym z eleganckim wnętrzem i absolutnie wspaniałą kuchnią.

  Data dodania: 12 03 2009 ·
 • Apartamenty Wrocław

  Apartamenty Wrocław

  Wszystkie nasze apartamenty są utrzymane w wysokim standardzie i są w pełni wyposażone. Przy dłuższych pobytach oferujemy Państwu serwis: sprzątanie, transfery i pomoc w kontaktach biznesowych. U nas będą Państwo blisko zarówno zabytków, jak i biznesu.

  Data dodania: 30 10 2009 ·
 • wczasy last minute

  wczasy last minute

  wczasy last minute są idealnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Dzięki ofertom tylu last minute możemy wypocząć w wybranym przez nas hotelu za dużo niższą kwotę. W sezonie możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, które możemy wykorzystać na przyjemności w trakcie urlopu.

  Data dodania: 22 12 2009 ·
 • Wirtualny spacer

  Wirtualny spacer

  Zbiór interaktywnych prezentacji panoramicznych w sieci Internet. Wirtualny spacer po interesujących zakątkach naszego kraju oraz zwiedzanie zabytków, obiektów kulturalnych i sportowych, instytucji publicznych w danym mieście. Wirtualne panoramy umożliwiają zwiedzanie architektury i krajobrazów wybranych miejsc a także wnętrz budynków poprzez przechodzenie z jednego pomieszczenia do drugiego. Dziś, zastosowanie nowoczesnych technologii, na jakich opierają się wirtualne panoramy sferyczne daje nam o wiele większe możliwości, niż do tej pory dawały zwykłe fotografie, które pozwalały zobaczyć tylko niewielki wycinek rzeczywistości. Dzięki wirtualnym panoramom odnosimy wrażenie jak byśmy byli na miejscu i wszystko oglądali własnymi oczami. Mamy możliwość obracania się o 360 stopni oglądając wokół siebie otoczenie ulicy lub wystrój wnętrz oraz to co znajduje się nad naszą głową i pod nogami. Mamy możliwość przybliżania lub oddalania interesujących nas obiektów, odtwarzania filmów video tudzież podkładu dźwiękowego. Podczas takiego spaceru możemy słyszeć naturalne dla danego miejsca dźwięki 3D - szum płynącego potoku, śpiew ptaków, skrzypienie podłogi, czy głos przewodnika opisującego co widzimy.

  Wirtualne panoramy wykorzystywane są min. przez instytucje publiczne, które mają coś do zaoferowania w swojej okolicy dla turystów lub inwestorów. Jest to znakomity sposób prezentacji regionu, gdyż ewentualni inwestorzy lub turyści mogą wcześniej, przed osobistym przybyciem na miejsce zapoznać się z interesującym ich obiektem czy architekturą miejscowości, do której planują wybrać się w celach turystycznych lub biznesowych.

  Interaktywne prezentacje to znakomita reklama dla firm z wielu branż, restauracji, hoteli, biur nieruchomości, klubów czy dyskotek.

  Data dodania: 07 06 2010 ·