studia w Krakowie

studia w Krakowie Decydujący się na studia w Krakowie młodzi ludzie, prócz rozwoju kulturalnego, mają szeroki wybór uczelni. Coraz bardziej popularne studia techniczne i inżynierskie oferują wiele kierunków dla przyszłych informatyków. Studia ekonomiczne również cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Studenci chętnie wybierają Kraków, gdyż jest to prawdziwe miasto z duszą.

Szczegóły strony www.wsei.edu.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Podstawowa Radziki Duże

  Szkoła Podstawowa Radziki Duże

  Strona internetowa Szkoły Podstawowej w Radzikach Dużych

  Data dodania: 30 12 2005 ·
 • język angielski tomaszów

  język angielski tomaszów

  Szkoła języka angielskiego COM w Tomaszowie Lubelskim. Centrum egzaminacyjne TELC prowadzone przez najlepszych lektorów IATEFL.

  Data dodania: 04 02 2006 ·
 • Szkoła ochroniarzy

  Szkoła ochroniarzy

  Placówka Delta - Plus prowadzi od sześciu lat Policealną Szkołę Detektywów i Pracowników Ochrony. Nasza szkoła to dwuletnie studium na uzyskanie licencji II stopnia pracownika fizycznej ochrony (świadectwo państwowe oraz dyplom z tytułem: technik fizycznej ochrony osób i mienia). Absolwenci szkoły otrzymują licencję pracownika ochrony fizycznej II stopnia bez zdawania egzaminu w Komendzie Wojewódzkiej Policji. Ponadto organizujemy praktyki zawodowe w agencjach ochrony i detektywistycznych

  Data dodania: 20 02 2008 ·
 • Szkoła policealna Warszawa

  Szkoła policealna Warszawa

  Bezpłatne licea ogólnokształcące i szkoły policealne dla dorosłych - COSINUS najlepszym wyborem. Bezpłatne Szkoły Policealne na terenie całego kraju ...

  Data dodania: 13 04 2009 ·
 • Auto Szkoła Mechatroniki Samochodowej przez Internet

  Auto Szkoła Mechatroniki Samochodowej przez Internet

  Możesz zdobyć zawód elektromechanika samochodowego w specjalności mechatronika samochodowego w szkole policealnej przez internet.

  Akademia Mechatroniki jest taką nowoczesną szkołą bez matury, która wykorzystuje w kształceniu metody e learningu. Zajęcia teoretyczne odbywają się za pomocą platformy e learningowej, zaś zajęcia teoretczne w siedzibie szkoły w Poznaniu.

  Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i na zakończenie po zdaniu egzaminów słuchacz otrzymuje wszelkie wymagane dokumenty do wykonywania zawodu.

  Data dodania: 09 03 2011 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.