Studia, Kursy, Szkolenia w Polsce

Studia, Kursy, Szkolenia w Polsce Wyszukiwarka studiów, instytucji prywatnych, niepublicznych, kierunków studiów wyzszych oraz kursów i szkolen na terenie calej Polski. Kompletna baza najnowszych ofert edukacyjnych, codziennie nowe wpisy, w tym oferty zagraniczne. Znajdziesz tu wszystkie informacje potrzebne do decyzji o swojej karierze. Co, gdzie, jak. Oferty, tryby studiów, e-learining, zjazdy, studia wyzsze, prywatne, podyplomowe oraz szkolenia i kursy, kursy zawodowe, przygotowujace do roznych egzaminów nadajace tytuly zawodowe i podwyzszajace kwalifikacje.

Szczegóły strony www.educaedu.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PB Auto - dystrybucja części samochodowe

  PB Auto - dystrybucja części samochodowe

  Części samochodowe do aut japońskich, koreańskich, chińskich i europejskich następujących marek: Honda, Hyundai, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Toyota Ssanyong, Subaru, , Acura, Asia, Daewoo, Daihatsu, Galloper, Hino, Infiniti, Isuzu, Jiangling, . Jako firma jesteśmy wyłącznym regionalnym przedstawicielem Nipparts B.V., Ashika, Hipol, Deneckermann

  Data dodania: 31 07 2007 ·
 • systemy pakowania

  systemy pakowania

  Firma zajmująca się dostarczaniem maszyn i rozwiązań w zakresie pakowania i znakowania produktów. Ponadto zajmują się doradztwem i serwisem w zakresie oferowanego asortymentu.

  Data dodania: 01 09 2008 ·
 • Gierki

  Gierki

  Stonogra.pl - Strona z grami online dla dzieci i młodzieży. Ogromna baza wyselekcjonowanych gier posortowana w kategorie min. Ubieranki, gry dla dziewczyn i gry dla dzieci. Wejdź na stonogra.pl graj oceniaj i komentuj gry online. Zapraszamy do zabawy.

  Data dodania: 06 07 2009 ·
 • iskra

  iskra

  Studio tańca ISKRA istnieje od 2003 roku. To największe profesjonalne studio tańca, którego siedziby znajdują się w wielu dużych miastach Polski m.in. w Krakowie i Katowicach. Założycielem jest Michał Szuba, utytułowany tancerz i choreograf wielu przedsięwzięć artystycznych oraz Aleksandra Wysocka, obecny dyrektor studia. Działalność studia jest szeroka i zróżnicowana.

  Data dodania: 18 08 2009 ·
 • Outplacement

  Outplacement

  Dbm, w naszej ofercie proponujemy profesjonalne plany kształtowania kariery dla menedżerów i specjalistów. Posiadamy program kontynuacji kariery dla grup pracowników, nasza specjalistyczna oferta outplacement uwzględnia także projekty związane z kształtowaniem wizerunku businessmana. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www oraz wierzymy, że zaufacie Nam i skorzystacie Państwo z naszej jedynej, takiej oferty! Zapraszamy!

  Data dodania: 29 09 2009 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.