Studia

Studia Każda szkoła wywiera istotny wpływ na dorosłe życie młodego człowieka. Nasz serwis został stworzony między innymi po to, aby pomóc Wam w odnalezieniu uczelni. Wyszukiwarka uczelni na naszej stronie jest nader łatwa w obsłudze, możesz wyszukać swoją szkołę po nazwie. Uczenie się to jedno z fundamentalnych zadań mózgu polegające na zdobywaniu informacji, umiejętności dlatego tak istotne jest odszukanie prestiżowej uczelni.

Szczegóły strony www.uczelnie.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • język angielski tomaszów

  język angielski tomaszów

  Szkoła języka angielskiego COM w Tomaszowie Lubelskim. Centrum egzaminacyjne TELC prowadzone przez najlepszych lektorów IATEFL.

  Data dodania: 04 02 2006 ·
 • Szkoły policealne

  Szkoły policealne

  Oferta kilkunastu szkół - Wrocław, Poznań, Jelenia Góra. Wszystkie szkoły policealne realizują programy w oparciu o podstawy programowe MENiS i podlegają nadzorowi KuratoriumOświaty.

  Data dodania: 11 02 2006 ·
 • Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze

  Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze

  Oficjalna strona Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze: Aktualności, Galeria szkolna, Ogłoszenia, Najlepsze prace, Plan lekcji, Osiągnięcia, Życie szkoły, O nas, Twórczość plastyczna, Zajęcia pozalekcyjne, Nagrody i certyfikaty, Programy edukacyjne. Najlepsza szkolna witryna internetowa w konkursie Eduseek - edycja maj 2009. Zapraszamy

  Data dodania: 05 09 2009 ·
 • Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem

  Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem

  WSZP zaprasza serdecznie na studia licencjackie w formule 1 dyplom = 2 zawody na kierunkach Socjologia, Bezpieczeństwo Narodowe oraz Zarządzanie i 8 specjalościach! Ponadto zapraszamy na studia podyplomowe na ponad 20 specjalnościach(m.in: ZZL, Doradztwo Personalne, Prawo Pracy i Ubezpieczeń, Nowe Media i Animacja, Audyt)!
  Zajęcia prowadzimy w trybie e-learning jak i w formie tradycyjnej oraz na szkolenia z różnych dziedzin.
  Ponadto WSZP oferuje swoje usługi w zakresie doradztwa zawodowego oraz personalnego, w zakresie funduszy unijnych oraz prowadzi badania społeczne i rynkowe.

  Data dodania: 12 08 2010 ·
 • Auto Szkoła Mechatroniki Samochodowej przez Internet

  Auto Szkoła Mechatroniki Samochodowej przez Internet

  Możesz zdobyć zawód elektromechanika samochodowego w specjalności mechatronika samochodowego w szkole policealnej przez internet.

  Akademia Mechatroniki jest taką nowoczesną szkołą bez matury, która wykorzystuje w kształceniu metody e learningu. Zajęcia teoretyczne odbywają się za pomocą platformy e learningowej, zaś zajęcia teoretczne w siedzibie szkoły w Poznaniu.

  Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i na zakończenie po zdaniu egzaminów słuchacz otrzymuje wszelkie wymagane dokumenty do wykonywania zawodu.

  Data dodania: 09 03 2011 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.