spływy kajakowe Mazury

spływy kajakowe Mazury Już od 6 lat specjalizujemy się w jednodniowych oraz wielodniowych spływach kajakowych Rzeką Krutynią. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście tras do wyboru. Wszystkim klientom zapewniamy wygodne i bezpieczne jedno, dwu i oraz trzyosobowe kajaki, jak również sprzęt asekuracyjny – kapoki oraz maty do siedzenia w kajakach.

Szczegóły strony www.ukta.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakupy w internecie

  Zakupy w internecie

  Kupowanie jako nabywanie określonych dóbr, po pewnej cenie za określoną sumę pieniędzy, służy zaspokajaniu potrzeb ludzkich. Jednak wraz z upływem lat robienie zakupów straciło swą pierwotną formę a stało się rozrywką i stylem życia.

  Data dodania: 12 12 2007 ·
 • Kubica24.eu | Formuła 1 F1 Robert Kubica

  Kubica24.eu | Formuła 1 F1 Robert Kubica

  Najświeższe informacje ze świata F1! Forum dyskusyjne, typer F1 oraz liga. Każdego dnia masa nowych informacji. Informacje o teamach, kierowcach. Dużo danych na temat Formuły 1. F1. Kubica Robert Kubica Kubica24.eu BMW Sauber

  Data dodania: 26 09 2008 ·
 • Ubrania ciążowe

  Ubrania ciążowe

  MamaOk.pl to sklep internetowy z szerokim asortymentem ubrań ciążowych dla kobiet spodziewających się dziecka. Prezentujemy modną, elegancką, wygodną i wysokiej jakości odzież ciążową. Posiadamy eleganckie i wygodne ubiory ciążowe za dostępną cenę. Tylko u nas znajdziecie ogromny wybór spodni, spódnic, koszul, bluzek, bielizny, kosmetyków dla przyszłych Mam w różnych rozmiarach.

  Data dodania: 05 01 2009 ·
 • Sprzęgła

  Sprzęgła

  Firma CrazyMarketing istnieje na rynku już dobre kilka lat. Jesteśmy w czołówce sprzedawców na czołowym polskim serwisie aukcyjnym, dostarczając najwyższej jakości towar w krótkim czasie świadcząć świetny i bezproblemowy kontakt. W ofercie firmy znajdują się części samochodowe i akcesoria takich marek jak Mecarm, Valeo, Hart, Monroe, SNR, Luk, Sachs. Sprzedajemy głównie amortyzatory, sprzęgła, hamulce, rorządy wraz z paskami i rolkami, tarcze hamulcowe, koła dwumasowe. Dzięki szybkiej i sprawnej obsłudze będzie zadowolony z naszych usług !

  Data dodania: 18 11 2009 ·