Spedycja

Spedycja Gwarantujemy niezmienne ceny dla złożonych zamówień oraz zero ukrytych kosztów. Dodatkowo twój towar powierzamy najlepszym światowym przewoźnikom. Przekonaj się sam i odwiedź naszą stronę seaoo.com. Obalamy mit, oferujemy fracht morski dla każdego. Importuj z nami towary z Chin lub innego dowolnego kraju np. Brazylii czy USA. Na stronie możesz wycenić koszt transportu towaru by poznać jego całkowity koszt.

Szczegóły strony seaoo.com:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Spedycja i transport lotniczy

  Spedycja i transport lotniczy

  Firma spedycyjna specjalizuj?c? si? w logistyce transportu lotniczego (air cargo). Dzia?aj?ca w oparciu o zlecenia krajowe i zagraniczne.

  Data dodania: 01 08 2005 ·
 • Uslugi transportowe.

  Uslugi transportowe.

  Interset sp. z o.o. Transport międzynarodowy i spedycja na terenie Europy i kraju. Transport ładunków objętościowych (120 m) i niebezpiecznych ADR.

  Data dodania: 26 03 2006 ·
 • Bilety lotnicze

  Bilety lotnicze

  Rezerwacja biletów lotniczych, Bogata oferta, loty na cały świat, Promocyjne ceny, wszystkie linie lotnicze.

  Data dodania: 12 12 2009 ·
 • Paczki do Anglii

  Paczki do Anglii

  Jesteśmy firmą przewozową, która specjalizuje się w doręczaniu paczek kurierskich między Polską a Wielką Brytanią jak również Irlandią. Dowozimy powierzone nam paczki między: Polską a Wielką Brytanią, Irlandią, Walią, Szkocją oraz Irlandią Północną, i również z wymienionych powyżej państw do Polski. Zapewniamy całościową obsługę. Wszystkie zlecenia realizujemy szybko i profesjonalnie. Tak liczna ostatnio emigracja rodaków na Wyspy Brytyjskie sprawiła, że w branży kurierskiej stworzyła się swoista luka. Postanowiliśmy uzupełnić tą lukę oferując usługi kurierskie. Teraz dowozimy paczki Polska Irlandia, i także doręczamy paczki do Anglii. Wysłana przez klienta Paczka do Irlandii jest doręczana do każdego, nawet maleńkiego miasteczka w Irlandii. Z klientami kontaktujemy się dzwoniąc – zarówno jeśli chodzi o odbiór pakunku od nadawcy, jak również o miejsce i termin jej dowozu.

  Data dodania: 25 08 2010 ·