Sopor Aeternus - polska strona fanów

Sopor Aeternus - polska strona fanów Polska strona o Sopor Aeternus and the Ensemble of Shadows - zespole łączącym muzykę gotycką z klasyczną.

Szczegóły strony soporaeternus.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ewa Sonnet-nieoficjalna strona o Ewie Sonnet :-))

  Ewa Sonnet-nieoficjalna strona o Ewie Sonnet :-))

  Nieoficjalna strona o Ewie Sonnet.

  Data dodania: 03 08 2005 ·
 • U2 - Strona o zespole u2

  U2 - Strona o zespole u2

  Strona o zespole U2: dyskografia, newsy, kartki, zdjęcia, linki, koncerty, etc.

  Data dodania: 22 10 2005 ·
 • Alternation.pl

  Alternation.pl

  Serwis poświęcony muzyce alternatywnej.

  Data dodania: 20 12 2005 ·
 • Fruity Music - imprezy - od opery, po rozrywkę

  Fruity Music - imprezy - od opery, po rozrywkę

  Fruity Music to Agencja Artystyczna zajmująca się organizowaniem wszelkich imprez gdzie ceni się jakość wykonawczą i profesjonalną obsługę dotyczącą zaplecza technicznego. Fruity Music powstała w 2006 roku wcielając w życie kulturalne Krakowa program pt: Więcej Kultury. Miał on na celu propagowanie muzyki operowej i operetkowej wśród mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto. W tym czasie zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez w hotelach i salonach Krakowa. Idąc za zapotrzebowaniem naszych klientów na proste usługi muzyczne, postanowiliśmy także rozszerzyć działalność o organizowanie oprawy muzycznej imprez okolicznościowych, proponując nasze autorskie Prezenty Artystyczne - jako oryginalną formę składania życzeń, wręczania prezentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą FM.

  Data dodania: 21 11 2008 ·
 • Muzyka do spotów reklam prezentacji filmów i filmików

  Muzyka do spotów reklam prezentacji filmów i filmików

  W moim studiu i pracowni jednocześnie powstaje muzyka i obraz. Jestem kompozytorem muzyki epickiej ale także innych gatunków w zależności od potrzeb. Moja muzyka znakomicie nadaje się do reklam, spotów, prezentacji czy filmików na youtubie. Zapraszam do posłuchania moich kompozycji na stronie www.paio.pl. Zapraszam do kontaktu jeżeli interesuje kogoś wykorzystanie muzyki do swoich produkcji. Na nowej drugiej stronie www.obrazy.biznes.mielec.pl znajdują się moje prace malarskie i grafiki. Głównie o tematyce patriotycznej (Husaria) oraz akty kobiet. Moje obrazy można także znaleźć na allegro (w tytule aukcji zawsze jest słowo PAIO).

  Data dodania: 20 06 2010 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.