Siłownia Center-Gym Słupsk

Siłownia Center-Gym Słupsk CENTER – GYM w Słupsku to ekskluzywna KLIMATYZOWANA siłownia, oferująca bogaty i urozmaicony program zajęć, sprzęt treningowy najwyższej renomowanej firmy HOIST oraz profesjonalną opiekę trenerską. Doskonałe warunki do ćwiczeń i relaksu oraz niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że aktywny wypoczynek staje się przyjemnością, a przyjemność - stylem życia

Szczegóły strony www.centergym.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek wypoczynkowy Borne Sulinowo

  Ośrodek wypoczynkowy Borne Sulinowo

  Revital Wczasy Borne Sulinowo - Ośrodek wypoczynkowy Borne Sulinowo oferuje: turnusy odchudzająco-kondycyjne, turnusy rehabilitacyjne, ferie zimowe. Rehabilitacja prowadzona jest przez specjalistów podczas zajęć na basenie, w siłowni, oraz na sali gimnastycznej.

  Data dodania: 07 04 2008 ·
 • Feng shui w pracy

  Feng shui w pracy

  Oczywiście najważniejszym pomieszczeniem w firmie jest gabinet osoby kierującej, a także jego właściwe położenie. Feng Shui lokalizację biura określa jednoznacznie i wytycza konkretne kryteria. Najlepsze położenie to najdalej od wejścia do budynku

  Data dodania: 28 05 2008 ·
 • gry dla dzieci

  gry dla dzieci

  Strona otogry.pl to serwis z dużą ilością darmowych gier dla dzieci. Znajdziemy tam również gry dla dziewczyn, ubieranki, gry akcji czy gry logiczne. Wszystko z polskimi opisami, starannie dobrane. Każdą grę można dodać do listy ulubionych i ocenić, jak również zasugerować własną. Zgromadzone materiały dostarczą rozrywki na bardzo długo. Dzięki codziennym aktualizacjom jest do czego wracać. Jeśli chcesz się odprężyć po szkole lub dniu pełnym pracy to ta strona jest dla Ciebie.

  Data dodania: 03 05 2009 ·
 • Podstawy Allegro

  Podstawy Allegro

  Autorzy serwisu Allegro od początku zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo wszystkich transakcji, przez co zapewnili sobie pierwsze miejsce w Polsce w ilości i wartości sprzedawanych towarów Allegro jest liderem sprzedaży internetowej na rynku prowadzi aukcje internetowe od 1999 roku.. Na Alegro nie można sprzedawać wszystkiego, ograniczenia dotyczą między innymi handlu określonymi grupami towarów, sposobu opisywania rzedawanych przedmiotów.

  Data dodania: 23 06 2009 ·
 • Ratowanie życia

  Ratowanie życia

  Oddawanie szpiku i komórek krwiotwórczych, podobnie jak krwiodawstwo jest niezwykle ważne. Zarówno w Polsce, jak i na świeci liczba potrzebujących szpik osób systematycznie rośnie, niestety nie w tym samym tempie co liczba dawców.

  Data dodania: 02 12 2009 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.