Serwis komputerowy Mielec

Serwis komputerowy Mielec Pogotowie komputerowe: pełny zakres usług komputerowych. Dojazd do klienta.Nasze usługi wykonujemy na miejscu - w domu klienta lub w siedzibie firmy.

Szczegóły strony serwis-mielec.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi informatyczne, Tani Hosting

  Usługi informatyczne, Tani Hosting

  Oferujemy tani Hosting z nielimitowanymi bazami MySQL. Wykonujemy strony internetowe. Świadczmy kompleksowe usługi w zakresie stron internetowych. Naprawiamy komputery i instalujemy oprogramowanie.

  Data dodania: 12 12 2005 ·
 • Serwis komputerowy, Kraków

  Serwis komputerowy, Kraków

  Firma Arvika prowadzi serwis komputerowy na terenie Krakowa i okolic. Zajmuje się również serwisem laptopów, naprawą komputerów u klientów oraz obsługą firm. Prowadzi doradztwo, wdraża oprogramowanie, odzyskuje dane, tworzeniem stron www oraz projektowaniem i budową sieci komputerowych.

  Data dodania: 02 11 2007 ·
 • Wypożyczalnia laptopów i projektorów, wynajem

  Wypożyczalnia laptopów i projektorów, wynajem

  Wypożyczalnia laptopów, wynajem laptopów, wynajem komputerów oraz wynajem projektorów na szkolenia i konferencje, wynajem plazm na targi i wystawy, wypożyczanie projektorów multimedialnych wypożyczanie laptopów, obsługa eventów

  Data dodania: 11 03 2009 ·
 • Usługi informatyczne, outsourcing IT, serwis IT

  Usługi informatyczne, outsourcing IT, serwis IT

  Usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych. Outsourcing IT, serwis IT, umowy serwisowe, serwis komputerowy. Najtaniej we Wrocławiu. Tel. 693-488-567

  Data dodania: 15 09 2009 ·
 • Serwis komputerowy w Bydgoszczy.

  Serwis komputerowy w Bydgoszczy.

  Zepsuł Ci się komputer? A może złapałeś wirusa lub masz kłopoty z internetem? Jak wybrać firmę, która zagwarantuje niski koszt usługi oraz gwarancję, że nasz pc będzie będzie sprawny?Odpowiedź jest prosta. Skorzystaj z usług naszego serwisu komputerowego w Bydgoszczy. Posiadamy zespół doświadczonych fachowców, który na Twoje życzenie może wykonać szeroki wachlarz usług informatycznych związanych z software, jak i hardware min.: administracja istniejącą infrastrukturą IT, naprawa komputerów, audyty infrastruktury IT, sprzedaż i modernizacja komputerów, instalacja darmowego oprogramowania, projektowanie i instalacja sieci teleinformatycznych, tworzenie i konserwacja stron WWW. Nasze pogotowie komputerowe działa na terenie Bydgoszczy i okolic. W tym rejonie dojazd do klienta gratis. Gwarantujemy:

  - szybką i rzetelną obsługę

  - całodobowy dyżur telefoniczny

  - korzystne ceny, upusty dla stałych klientów oraz gwarancę faktury VAT.

  Zapraszam do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 24 07 2010 ·