Serial twierdza szyfrów

Serial twierdza szyfrów Jest marzec 1945 roku. W lesie kapitan Johann Jorg robi z ukrycia zdjęcia transportowanej rakiecie nowego typu. Żołnierze z psami patrolujący te tereny wpadają na jego trop. Tak zaczyna się nowy polski serial wojenny: "Twierdza twierdzy szyfrów" Jest marzec 1945 roku. W lesie kapitan Johann Jorg robi z ukrycia zdjęcia transportowanej rakiecie nowego typu. Żołnierze z psami patrolujący te tereny wpadają na jego trop. Tak zaczyna się nowy polski serial wojenny: "Twierdza twierdzy szyfrów"

Szczegóły strony www.twierdzaszyfrow.net:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hiszpania

  Hiszpania

  Hiszpania - Przewodnik, co zwiedzić, oferty wakacji, hiszpania hotele.

  Data dodania: 16 01 2008 ·
 • Dieta zadbaj o swoje Zdrowie. Grupa krwi Vital A, B, AB, 0

  Dieta zadbaj o swoje Zdrowie. Grupa krwi Vital A, B, AB, 0

  Dieta grup krwi, opracowana zgodnie z właściwościami genetycznymi, w istotny sposób wpływa na zapobieganie niektórym chorobom. Dieta ta sprzyja poprawie zdrowia, samopoczucia człowieka, pozwala utrzymać prawidłową wagę ciała.

  Data dodania: 05 03 2008 ·
 • Czarter jachtów - czarter Mazury - Hornet-Czarter

  Czarter jachtów - czarter Mazury - Hornet-Czarter

  Czarter jachtów Mazury. Jeśli interesuje Cię czarter jachtów to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 28 08 2009 ·
 • Zdjęcia ślubne Poznań

  Zdjęcia ślubne Poznań

  Oferuję Państwu kompleksową usługę fotograficzną z Dnia Ślubu. Fotoreportaż obejmuje przygotowania z błogosławieństwem, ceremonię zaślubin, składanie życzeń, zabawę weselną do oczepin oraz tortu weselnego. Plener w dniu ślubu lub innym wybranym dniu. Na specjalne życzenie zdjęcia mogą zostać oprawione w Album Ślubny dostosowany do Państwa gustu.

  Data dodania: 30 11 2009 ·
 • redakcja tekstów

  redakcja tekstów

  Edytorka - pracownia redakcji i korekty. W ofercie pracowni znajduje się korekta, redakcja i edycja tekstów, a także pisanie tekstów reklamowych oraz tworzenie sloganów. Zapewniamy profesjonalną opiekę korektorską nad serwisami WWW. Najwyższa jakość i krókie terminy - to nasze największe atuty.

  Data dodania: 22 10 2009 ·