Rymed - bezpieczny odbiór odpadów

Rymed - bezpieczny odbiór odpadów Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się obrotem odpadami? Przedsiębiorstwo Rymed zajmie się profesjonalnie odpadami niebezpiecznymi i nie tylko.

Już nie musisz zastanawiać się, jak unieszkodliwić niebezpieczne substancje. Rymed kompleksowo zajmuje się obsługą w tym zakresie. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby, a dostosujemy się do nich.

Działamy na terenie kilku województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego. Skontaktuj się z nami.

Szczegóły strony rymed.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grom Zbig – profesjonalne pokazy pirotechniczne.

  Grom Zbig – profesjonalne pokazy pirotechniczne.

  Sztuczne ognie, sprzedaż hurtowa fajerwerków, fajerwerki: wyrzutnie, ognie, rakiety, wulkany, rzymskie ognie, sztuczne ognie, petardy, artykuły pirotechniczne, zabawki świecące, festiwal Ustka. Import, sprzedaż, okularów, okulary przeciwsłoneczne, Camel, Matrix, Viper, Patrol, Kids.

  Data dodania: 31 01 2008 ·
 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe PBR oferuje profesjonalne usługi księgowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, usługi kadrowo-płacowe. Jesteśmy firmą nowoczesną i przyjazną Klientowi. Wyróżniają nas międzynarodowe standardy usług.

  Data dodania: 07 06 2009 ·
 • Ogrody zimowe

  Ogrody zimowe

  Odwiedzając parki i ogrody wstępujemy czasem do oranżerii. Zachwyceni rozświetlonym wnętrzem pełnym egzotycznych roślin, nawet nie przypuszczamy, ze podobny całoroczny ogród możemy mieć także we własnym mieszkaniu

  Data dodania: 03 09 2009 ·
 • Tłumaczenia język arabski - tłumacz przysięgły Warszawa

  Tłumaczenia język arabski - tłumacz przysięgły Warszawa

  Dr Marcin Grodzki. Sporządzam tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka arabskiego (pisemne, ustne, konsekutywne i symultaniczne), bez ograniczenia co do dziedziny i zakresu.

  Oferuję też tłumaczenia w kombinacjach: angielski-arabski-angielski, francuski-arabski, niemiecki-arabski.

  Zajmuję się tłumaczeniami arabskimi od od 2002 roku.

  Numer uprawnień tłumacza przysięgłego z języka arabskiego 14/2009.

  Mam ważny Certyfikat Bezpieczeństwa stopnia NATO Secret.

  Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu dla polskich i arabskich oficjalnych wizyt rządowych, grup parlamentarnych, biznesowych, studyjnych wizyt dziennikarskich, organizacji pozarządowych w Polsce i zagranicą.

  Współpracuję z agencjami tłumaczeń.

  Data dodania: 13 08 2010 ·
 • Obsługa techniczna imprez w Warszawie

  Obsługa techniczna imprez w Warszawie

  Firma 2LOUD od prawie dekady zajmuje się kompleksową obsługą techniczną każdych imprez firmowych. Świadczymy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia i multimediów zarówno przy niewielkich konferencjach prasowych, a także kilkusetosobowych kongresach. Działamy jako podwykonawca z wieloma agencjami eventowymi i dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze technicznej nawet bardzo wyjątkowych imprez dla największych firm w Polsce. Potrafimy elastycznie dopasować sprzęt uzależniając to od budżetu i wymagań technicznych. Walory, które nas odróżniają to elastyczność, wysoka kultura pracy oraz fachowość. Nasi pracownicy to harmonijny team, któremu można zaufać.

  Data dodania: 18 07 2011 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.