Rozwód w Poznaniu

Rozwód w Poznaniu Serwis jest wizytówką kancelarii radcowskiej. Prawnicy kancelarii zapraszają do skorzystania ze swojej świadczeń, opartej na rozległym doświadczeniu w nadzorowaniu postępowań z różnych gałęzi prawa. Działalność nie ogranicza się do jednej dziedziny – kancelaria jest rzetelnie przygotowana do prowadzenia kwestii z takich gałęzi, jak m.in. prawo administracyjne, prawo spółdzielcze oraz prawo handlowe. Dotyczy to wszystkich pracowników kancelarii prawnej.

Szczegóły strony www.rozwody-jureko.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Orszagh

  Kancelaria prawna Orszagh

  Kancelaria prawna ORSZAGH - radcy prawni, porady prawne

  Data dodania: 27 03 2006 ·
 • Kancelaria prawna

  Kancelaria prawna

  Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek Hejosz Spółka Partnerska prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonej przez nich działalności. Przyjmujemy także zlecenia w indywidualnych sprawach, dotyczących wydania opinii prawnych, zastępstwie procesowym, reprezentowania w negocjacjach.

  Data dodania: 06 08 2008 ·
 • patent

  patent

  Kancelaria Prawno-Patentowa oferuje usługi w zakresie własności przemysłowej i intelektualnej, w ramach procedur krajowych jak i zagranicznych.

  Data dodania: 10 04 2009 ·
 • Windykacja Wektor Inkaso Warszawa

  Windykacja Wektor Inkaso Warszawa

  Kompleksowa windykacja należności na każdym etapie postępowania bez względu na czas powstania,oraz skalę trudności,usługi windykacyjne świadczymy na terenie całej Polski,nie pobieramy opłat wstępnych.Skutecznie utrudniam życie dłużnikom. Dług wobec kancelarii Wektor musi zostać spłacony zaufaj najlepszym.Finalnie wszystkimi kosztami obciążamy dłużnika.Firma windykacyjna Wektor jest obecnie jedną z najlepszych i najskuteczniejszych firm windykacyjnych w kraju.Zleć windykację zaufanej firmie.

  Data dodania: 02 08 2010 ·
 • Adwokat wToruniu i Grudziądzu - Kancelaria Prawna

  Adwokat wToruniu i Grudziądzu - Kancelaria Prawna

  Kancelaria Adwokata Jakuba Kamińskiego to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna firma prawnicza, której celem jest świadczenie obsługi prawnej na najwyższym poziomie oraz ochrona interesów klientów w każdej sprawie.
  Kancelaria koncentruje się na obsłudze prawnej osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych, w tym spółek handlowych.
  Biuro zajmuje się zastępstwem procesowym, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych oraz doradztwem w zakresie tworzenia umów oraz sporządzaniem analiz i opinii.
  Kancelaria Prawna, oprócz standardowej obsługi prawnej, oferuje również świadczenie usług w zakresie windykacji zapewniając klientom kompleksową obsługę, bez konieczności zawierania dodatkowych umów z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi.
  Szeroki wachlarz oferowanych przez biuro usług prawnych oraz profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa, a także troska o dobro Klienta to zasady, które przyświecają od początku istnienia kancelarii.
  W zakresie praktyki kancelarii znajduje się prawo cywilne, w tym prawo nieruchomości, prawo rodzinne i spadkowe, prawo pracy i prawo zamówień publicznych, prawo gospodarcze a także prawo karne.

  Data dodania: 13 04 2011 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.