Rozwiązywanie zadań przez Internet

Rozwiązywanie zadań przez Internet Pomoc w rozwiązywaniu zadań przez Internet. Korepetycje on-line.

Szczegóły strony zrob-zadanie.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Edukacja w Polsce :: Portal Edukacyjny

  Edukacja w Polsce :: Portal Edukacyjny

  Uczelnie, stypendia, szkoły średnie, szkoły...Możliwości jest wiele, ale rozwiązanie jedno. Nieważna jest kolejność. Wynik zawsze będzie taki sam. Wszystkie drogi prowadzą na największy wortal edukacyjny.

  Data dodania: 14 10 2005 ·
 • ELEKTRONIKA

  ELEKTRONIKA

  elektronika dla wszystkich

  Data dodania: 08 03 2006 ·
 • Portal edukacyjny dla maturzystów

  Portal edukacyjny dla maturzystów

  Portal będący bazą wiedzy z: polskiego, geografii, biologii, historii, angielskiego, WOS-u, matematyki. Testy on-line, opracowania, lektury, porady. Wszystko czego potrzebuje maturzysta, by osiągnąć sukces na egzaminie.

  Data dodania: 30 07 2009 ·
 • Dotacje PUP

  Dotacje PUP

  Jeśli chciałbyś pozyskać dofinansowanie na uruchomienie działalności gospodarczej to ten portal jest najciekawszym miejscem by pozyskać wiadomości na ten temat.
  Istotą egzystencji tego portalu jest przedstawienie najbardziej wiarygodnych oraz najważniejszych wiadomości dla osób ubiegających się otrzymać kasę na uruchomienie swojej działalności lub przedsiębiorstwa.
  Głównymi źródłami dofinansowania opisywanymi na naszym serwisie internetowym są środki finansowe z PUP, PFRON’u oraz działania 6.2 z funduszy Unii Europejskiej.
  Znajdziesz tutaj wiadomości, które ciężko jest czasami odnaleźć w Biuletynach Informacji Publicznej bądź też w innych portalach informacyjnych.
  Dowiesz się tu jakie instytucje odbiera podania o pozyskanie dotacji na start działalności gospodarczej, o jakie dofinansowanie najskuteczniej będzie się Tobie starać oraz na jakie kwoty pieniężne i gdzie możesz liczyć.
  Wszystko opisane jest w sposób profesjonalny, ujmujący rzeczowo traktowany temat.
  Odszukasz tu również niektóre potrzebne formularze do wypełnienia, regulaminy oraz przekierowania do urzędów i instytucji pobierających wnioski na dofinansowania oraz wiadomości o tym jak rozpisać właściwy biznesplan.
  Także dowiesz się na co możesz przeznaczyć środki kapitałowe z uzyskanej dotacji na start działalności gospodarczej.

  Data dodania: 29 07 2010 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.