REPUBLIKA RUCHU – KURS TAŃCA WARSZAWA

REPUBLIKA RUCHU – KURS TAŃCA WARSZAWA Proponujemy Państwu naukę rozmaitych stylów tanecznych w miłej i przyjaznej atmosferze. nowoczesne i profesjonalne wnętrze i wysoki poziom nauczania, w naszej ofercie znajdziecie: kursy dla nowożeńców, dla dzieci, salsa, tango, break dance, hiphop. Szkoła Tańca Warszawa

Szczegóły strony republikaruchu.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BigCity.pl - Przewodnik Po Klubach i Imprezach

  BigCity.pl - Przewodnik Po Klubach i Imprezach

  BigCity.pl - Przewodnik po rozrywce, klubach, wydarzeniach i imprezach. Recenzje, artykuły, kultura, scena klubowa, drink bar.

  Data dodania: 05 11 2005 ·
 • ::Mazury - obozy żeglarskie :: obozy młodzieżowe

  ::Mazury - obozy żeglarskie :: obozy młodzieżowe

  Organizujemy: obozy żeglarskie, obozy młodzieżowe, kursy i szkolenia żeglarskie, imprezy integracyjne i motywacyjne dla firm. Posiadamy propozycję na każdą porę roku. Zapraszamy na www.obozy-zeglarskie.pl.

  Data dodania: 18 03 2006 ·
 • Gry Freeware

  Gry Freeware

  Gry freeware ze strony autora oprogramowania - SoftDarek. Gry przygodowe, zręcznościowe i logiczne. Nie maja dużych wymagań sprzętowych, działają na każdym komputerze z systemem Windows.

  Data dodania: 13 01 2008 ·
 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia

  Za pracownika uważa się taką osobę, która wykonuje swoją pracę na podstawie umowy agencyjnej, zlecenia lub innej umowy zawartej w ramach kodeksu pracy pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Zgodnie z obowiązujący w Polsce przepisami prawa, pracownicy podlega

  Data dodania: 20 10 2008 ·
 • Muzyka filmowa

  Muzyka filmowa

  Muzyka filmowa, soundtracks, muzyka z filmów

  Data dodania: 29 06 2009 ·