Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa Monika Dreger zajmuje się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. TSR jest nowym nurtem terapeutycznym, pomocnym zarówno w leczeniu, jak i w rozwiązywaniu problemów. TSR jest odpowiednią terapią dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Szczegóły strony www.dreger.kei.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie uzależnień

  Leczenie uzależnień

  Strona gabinetu psychoterapeutycznego Agnieszki Replin - specjalisty terapii uzależnień. Oferta gabinetu to leczenie uzależnień, anoreksji i bulimii. Terapia dla osób dorosłych i dzieci.

  Data dodania: 15 06 2009 ·
 • Metody leczenia alkoholizmu

  Metody leczenia alkoholizmu

  Strona kampanii której najważniejszym celem jest przeciwdziałanie zjawiskom niepożądanych społecznie, a w szczególności uświadamianie jednostkom uzależnionym i najbliższym osób uzależnionych, co to jest uzależnienie od alkoholu oraz w jaki sposób się rozwija.

  Data dodania: 13 11 2009 ·
 • Terapia dda, leczenie depresji

  Terapia dda, leczenie depresji

  Polana zatrudnia samych wykwalifikowanych pracowników - psychologów, terapeutów uzależnień, psychiatrów z wieloletnią praktyką zawodową i sporym doświadczeniem w tej dziedzinie. Pomagamy uzależnionym oraz z depresją.

  Data dodania: 14 11 2009 ·
 • Psychoterapia w Warszawie

  Psychoterapia w Warszawie

  Jak wszyscy wiedzą, życie to nie tylko radosne chwile, w których czujemy spełnienie, szczęście, w których z optymizmem patrzymy w przyszłość. Życie to także momenty zwątpienia, smutku, żalu, w których następują zachwiania emocjonalnej równowagi, wewnętrzne konflikty oraz motywacje, z którymi nie potrafimy sobie dać rady w samotności, a naszą głowę zaprzątają myśli, które utrudniają nam funkcjonowanie w pracy, w rodzinie, w otaczającym nas świecie. Te i inne problemy pomoże rozwiązać psychoterapia na Terenia miasta Warszawa. Nasz ośrodek współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie psychoterapii, którzy bardzo skrupulatnie rozpatrują każdy jeden przypadek i do niego indywidualnie dopasowują formę stosowanej pomocy. Oferujemy spotkania grupowe oraz indywidualne, w zależności od potrzeby, z częstotliwością co dziesięć bądź co czternaście dni.

  Data dodania: 29 12 2011 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.