Praca na morzu

Praca na morzu Firma S.M.T. Gdynia prowadzi zatrudnienie marynarzy na flocie liczącej obecnie 27 statków o łącznym tonażu ponad miliona ton. Nasza firma to oferty pracy dla marynarzy najlepszych, ale i szkolenie tych mniej doświadczonych.

Szczegóły strony www.smtgdynia.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pologne - France avec Wirtualna Francja

  Pologne - France avec Wirtualna Francja

  Pierwszy portal i łącznik francusko polski w Internecie, na stronach: ogłoszenia, foto galeria Francji i Polski, katalog stron francusko polskich, chat, fora dyskusyjne, sondaże, wirtualne kartki.

  Data dodania: 20 10 2005 ·
 • Rekrutacja i doradztwo personalne

  Rekrutacja i doradztwo personalne

  Euro Select zajmuje się rekrutacją pracowników dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz doradztwem personalnym.

  Data dodania: 27 10 2005 ·
 • Praca w Anglii, praca w Anglii, praca

  Praca w Anglii, praca w Anglii, praca

  Praca w Anglii jest najlepszym miejscem na rozpoczęcie nowej praca. Codziennie 50 ofert z praca. Każdy, kto szuka praca w Anglii cos znajdzie dla siebie. Praca w Anglii, Praca, Praca na zachodzie

  Data dodania: 23 01 2006 ·
 • Pewna praca - darmowe ogłoszenia

  Pewna praca - darmowe ogłoszenia

  Najnowocześniejszy portal pracy, proste działanie, szybko i skutecznie znajdziesz pracę, pracownika, niezbędne informacje dotyczące zatrudnienia, rekrutacji. Dzięki temu portalowi zamieścisz darmowe ogłoszenie, oraz znajdziesz najlepszych pracowników dla twojej firmy. Jeżeli poszukujesz pracy stałej lub tymczasowej, to jest portal, w którym na pewno ją znajdziesz.

  Data dodania: 03 09 2009 ·
 • Betterware Warszawa - Pomysły dla Twojego domu

  Betterware Warszawa - Pomysły dla Twojego domu

  Betterware to angielska firma z ponad 80-letnią tradycją na rynku brytyjskim, gdzie jej produkty cieszą sie olbrzymią popularnością, działająca w Polsce od 2007 roku w systemie sprzedaży bezpośredniej i marketingu wielopoziomowego. Betterware to: oszczędzanie, praca dodatkowa, perspektywiczny biznes. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz współpracy.

  Data dodania: 07 09 2009 ·