Pompy ciepła ECON - kolektory słoneczne

Pompy ciepła ECON - kolektory słoneczne Pompy Ciepła Projektowanie, montaż, serwis pomp ciepła.Pompa ciepła jest urządzeniem umożliwiającym wykorzystanie ciepła niskotemperaturowego i odpadowego do ogrzewania, wentylacji i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Szczegóły strony www.econ.szczecin.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nowoczesne posadzki przemysłowe

  Nowoczesne posadzki przemysłowe

  PBS Vega - producent poszadzek przemysłowych, dostarczamy produkt najwyższej jakości oraz trwałości. Nasze posadzki przemysłowe kierowane są głównie do przemysłu spożywczego.

  Data dodania: 09 10 2007 ·
 • ARDI - DĘBOWA DESKA PODŁOGOWA PODŁOGA DREWNIANA PODŁOGA DĘBOWA KANTÓWKA KLEJONA

  ARDI - DĘBOWA DESKA PODŁOGOWA PODŁOGA DREWNIANA PODŁOGA DĘBOWA KANTÓWKA KLEJONA

  Firma ARDI to przedsiębiorstwo z 70-cio letnimi tradycjami w branży drzewnej. Jesteśmy profesjonalnym producentem desek podłogowych. Głównym naszym wyrobem jest deska podłogowa dębowa i jesionowa.

  Data dodania: 29 10 2008 ·
 • Architekt

  Architekt

  Architektura, projektowanie wnętrz Warszawa. Architekt tworzy projekty wnętrz i pomaga w realizacji. Projekty kuchni, salonów, łazienek i innych pomieszczeń. Aranżacja wnętrz i projektowanie sklepów.

  Data dodania: 14 06 2009 ·
 • Strona główna

  Strona główna

  Veolia to firma, której głównym obszarem działania jest uzdatnianie wody. W ramach naszych usług możliwa jest dezynfekcja wody, filtracja, osmoza, odżelazianie, oraz zmiękczanie wody. Oferujemy również niezawodne filtry do wody. Oczyszczanie wody zajmujemy się już od ponad 15 lat dlatego wiemy, że czysta woda pitna to skarb, który należy chronić.

  Data dodania: 27 08 2009 ·
 • Szambo ekologiczne

  Szambo ekologiczne

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe eko-sum zajmuje się budową oraz sprzedażą nowatorskich towarów ułatwiających wyzbyć się kłopotu ścieków, firma produkuje: małe oczyszczalnie ścieków, biologiczne oczyszczalnie ścieków, ekologiczne zbiorniki na szambo, pojemniki na deszczówkę, zbiorniki na gnojowicę. Domowe oczyszczalnie ścieków są rozwiązaniem rozchwytywanym, jako zastępcza opcja dla szamb, ale też są czasami najwłaściwszym rozwiązaniem w miejscowościach, gdzie nie ma państwowej kanalizacji. Kluczowym elementem rozstrzygającym o selekcji typu małej oczyszczalni, czy zbiornika na szambo są ograniczenia hydrogeologiczne i szacowany nakład finansowy instalacji i korzystania. Jeżeli plac przeznaczony pod inwestycję jest optymalnie przepuszczalny oraz suchy inwestorzy podejmują decyzję o zakupie przydomowej oczyszczalni ścieków, dlatego, że nakład finansowy korzystania z takowej jest wyraźnie mniejszy aniżeli w czasie użytkowania szamba. Bywa że instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków jest niemożliwa, głównie ze względu na niekorzystne wymagania melioracyjne, wtedy nasi klienci muszą wybrać szczelny zbiornik na szambo.

  Strona http://www.eko-sum.pl prezentuje innowacyjne oraz tradycyjne sposoby usuwania ścieków. Sprawdzając serwis firmy w sieci internetowej można zaznajomić się ze dokładnym wyszczególnieniem naszych produktów w asortymencie, które firma posiada. To jest udogodnieniem w trafnym wyborze, potrzebnym do uzyskania efektywnego funkcjonowania małej oczyszczalni, lub szamba. Kiedy nasi klienci potrzebują więcej instrukcji, mogą wykonać telefon pod numer infolinii, lub zasięgnąć porady przez dostępny na stronie internetowej druk pytania.

  Data dodania: 29 02 2012 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.