pluskwy

pluskwy Ochrona prywatności i danych jest niezwykle ważnym elementem w działalności każdej firmy czy instytucji. Zwłaszcza, gdy konkurencja nie śpi i ucieka się do różnego rodzaju zabiegów (np. podkładanie pluskwy), by tym samym zdobyć przydatne informacje. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, nasi specjaliści podejmują się rozwiązywania problemów związanych z wyciekiem informacji i ochroną prywatności.

Szczegóły strony www.assa.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Surowce chemiczne, odczynniki, szkło laboratoryjne

  Surowce chemiczne, odczynniki, szkło laboratoryjne

  Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Standard Sp. z o.o. specjalizuje się w handlu odczynnikami i surowcami chemicznymi dla różnych gałęzi przemysłu.

  Data dodania: 16 09 2005 ·
 • Narzędzia wiertarki

  Narzędzia wiertarki

  Firma nasza zajmuje sie dystrybucją narzędzi i elektronarzędzi.

  Data dodania: 29 04 2006 ·
 • Regulator temperatury

  Regulator temperatury

  Pcontrol jest firmą oferującą system ewidencji czasu pracy (RCP). Kontrola dostępu obejmuje kontrolery, czujniki PT100. Produkuje urządzenia do pomiaru temperatury oraz regulatory temperatury. Sprzedaje także czytniki linii papilarnych.Rozbudowane systemy ewidencji czasu pracy jak również nowe elementy systemu kontroli dostępu pozwalają na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

  Data dodania: 05 05 2009 ·
 • Precyzyjna zaginarka

  Precyzyjna zaginarka

  Biznes CNC MASZYNY uzupełnia w maszyny do obróbki plastycznej metali. Zawieramy także prawa ręka techniczną.Inwitujemyw takim razie do współpracy z naszą jednostką. Przekazujemy dodatkowo konsulting techniczne.Nie tylko kierujemy sprzedaż maszyn CNC, ale i także nasze służb zawierają serwisowanie. Dbamy przez to o konsumenta, który ufa naszej mocnej pozycji na rynku i doświadczeniu w branży służb ukierunkowanych na obróbkę plastyczną metali. Nasz wybór jest zgodny do potrzeb rynku obróbki plastycznej. Dzięki temu maszyny CNC są podtroską profesjonalistów i wydajnie działają. Gwarantujemy wsparcie w doborze porządniej maszyny CNC.

  Data dodania: 12 09 2012 ·