Piknik Country

Piknik Country Piknik Country – impreza organizowana co roku w magicznym miejscu przy ujściu Baryczy do Odry. Jedyna niepowtarzalna zabawa. Podczas pikniku odbywają jak co roku zawody western i rodeo jak zawsze z wysoka pulą nagród. Gorąco zapraszamy wszystkich.

Szczegóły strony piknik-country.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pianist .pl - Katarzyna Musiał

  Pianist .pl - Katarzyna Musiał

  Pianist ka Katarzyna Musiał - strona internetowa pianist ki zawierająca informacje na temat wydanych przez nią płyt, jej biografię, galerię fotografii, wzmianki odnośnie najbliższych koncertów granych przez pianist kę, dane kontaktowe. Na stronie jest też możliwość zapisania się na listę mailingową pianist ki.

  Data dodania: 25 11 2008 ·
 • Dj na wesele

  Dj na wesele

  Dj na wesele - Prowadzenie wesel, imprez okolicznościowych i firmowych. Własny sprzęt oraz oswietlenie .Dj Jacej i Dj Mariusz zapraszaja na stronę.

  Data dodania: 28 04 2009 ·
 • Agencja Eventowa SHOWDANCE

  Agencja Eventowa SHOWDANCE

  Agencja eventowa Showdance zajmuje się działalnością rozrywkową, artystyczną i rekreacyjną. Zatrudniamy grupę profesjonalnych tancerzy, znanych z programu „Taniec z Gwiazdami”.

  Data dodania: 19 06 2009 ·
 • Nagłośnienie i organizacja imprez.

  Nagłośnienie i organizacja imprez.

  Większość lubi perfekcyjną zabawę, jednak przygotowanie wydarzenia to duża odpowiedzialność. Aby uzyskać nagłośnienie. Najczęściej sami zwykle nie mamy do dyspozycji takiej aparatury, dlatego powinniśmy skorzystać z fachowej obsługi. Do dyspozycji mamy dużo firm zajmujących się tą branżą. Posiadają one ogromny wybór wysokiej klasy technik dźwiękowych i oświetleniowych. Każde wydarzenie artystyczne, widowisko, dyskoteka czy przyjęcie potrzebuje wykorzystania odpowiedniego rodzaju sprzętu nagłośniającego i oświetlającego. Zlecając obsługę doświadczonej firmie nagłośnieniowej, masz zapewnioną gwarancję fantastycznej imprezy. Wysoce wykwalifikowani profesjonaliści dzięki pozyskanej wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz nowatorskiemu i niezawodnemu osprzętowi sprostają każdym wymogom technicznym. Umieją perfekcyjnie wykorzystać stosowny system nagłośnienia, zarówno w obiektach zamkniętych a także na imprezach plenerowych oraz czuwają nad właściwą organizacją wydarzeń. Oddając się profesjonalnej opiece firmy specjalizującej się w organizacji i nagłaśnianiu imprez i wydarzeń artystycznych, gwarantujesz sukces swojej imprezie. Firma dB Sound potrafi przystosować się do potrzeb i wymogów każdego klienta. Jesteśmy pomocni przy dokumentacji organizacyjnych, aby wydarzenie, w którym współuczestniczymy, było dopracowane w najdrobniejszych nawet detalach. Zależy nam również, aby współpraca z nami odbywała się w miłej i kulturalnej atmosferze, do czego też dokładamy wszelkich starań.

  Data dodania: 16 07 2010 ·
 • Zespół muzyczny na wesele

  Zespół muzyczny na wesele

  Jesteśmy kilku, profesjonalnym cover-bandem specjalizującym się w oprawie muzycznej studniówek, bankietów imprez integracyjnych, promocyjnych i innych imprez okolicznościowych. W swoim repertuarze posiadamy dużo bo ponad 800 największych przebojów najróżniejszych wykonawców, takich choćby jak np. Anna Jantar, Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Czerwone Gitary, Stachursky, Leszcze, Eleni, Kombi, Feel,... Gramy różną muzykę: od rocka, poprzez rock'n'roll, bigbit, pop, dance do piosenki biesiadnej. Nasz ogromny repertuar pozwala na wybranie dla Państwa tych utworów, które wam odpowiadają i przy których świetnie bawią się wasi goście
  Pochodzimy z Częstochowy, jednak obszar naszych działań nie jest ograniczony do okolic tych miejscowości - gramy w całej Polsce! W każdy dzień tygodnia
  Dlaczego warto wybrać nasz zespół?

  » Nasza główna dewiza i motto zespołu brzmi: "Gramy żywiołowo dla każdego i w każdy dzień!".
  » Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że wesele lub inna uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem
  » Naprawdę lubimy, to co robimy! Jesteśmy grupą muzycznych pasjonatów, dla których muzyka to po prostu drugie życie.
  » Od wielu lat trafiamy w gusta ludzi szukających niebagatelnej rozrywki. Posiadamy profesjonalny sprzęt estradowy oraz instrumenty
  » Kilkuletnie doświadczenie "w branży" nauczyło nas wszystkiego, co powinien umieć i wiedzieć zespół weselny, tak, aby uroczystość pozostała niezapomnianą zarówno w pamięci organizatorów i gospodarzy jak i gości.

  Data dodania: 22 07 2010 ·