Paletmax

Paletmax Firma PALETMAX trudni się handlem (skup oraz sprzedaż), produkcją oraz recyklingiem opakowań drewnianych. W naszej ofercie handlowo-produkcyjnej znajdują się palety drewniane (EPAL, fumigowane IPPC, suszone, przemysłowe), krążki zabezpieczające jak również nadstawki paletowe dowolnych typów i rozmiarów. Na życzenie własnym transportem dostarczymy produkowane przez nas typowe i niestandardowe wymiary palet przemysłowych. Paletmax jest również firmą, która trudni się recyklingiem palet nie nadająctych się do użytku oraz pozostałych opakowań z drewna – wydajemy stosowne dokumenty poświadczające odbiór odpadów. Zachęcamy firmy woj. śląskiego (Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Skoczów) i małopolskiego (Oświęcim, Kęty, Andrychów) do kooperacji.

Szczegóły strony www.paletmax.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ControlSYS - Ewidencja czasu pracy i kontrola dostepu

  ControlSYS - Ewidencja czasu pracy i kontrola dostepu

  ControlSYS zajmuje się dystrybucją urządzeń do rejestracji czasu pracy i kontroli dostepu. Controlsys - rejestracja czasu pracy i kontrola dostepu. RCP i KD. Urzązenia biometryczne - odcisk palca - i na karty blizeniowe RFID MIFARE i UNIQUE. Dzięki zastosowaniu rozwiązań biometrycznych eliminujemy możliwość zafałszowań czasu pracy i nieautoryzowanego dostępu osób niepowołanych do pomieszczeń o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa.

  Data dodania: 08 07 2009 ·
 • kubki

  kubki

  Jesteśmy firmą, która może spełnić każde Państwa marzenie dotyczące wyglądu i kształtu wyrobów ceramicznych. W naszej ofercie znajda Państwo przede wszystkim bogata propozycje "śmiesznych kubków".

  Data dodania: 03 09 2009 ·
 • Top-Wykładziny biurowe, dywanowe i PCV w Warszawie

  Top-Wykładziny biurowe, dywanowe i PCV w Warszawie

  Firma Top-Wykładziny od wielu lat z dużym powodzeniem obsługuje klientów w zakresie dostawy i montażu wszelkiego rodzaju wykładzin dywanowych i PCV. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wykładziny uznanych światowych producentów takich jak Tarkett czy Forbo. Nasi handlowcy z przyjemnością pomogą Państwu w dobraniu odpowiedniej wykładziny, a ekipa montażowa szybko i profesjonalnie zajmie się instalacją oferowanych przez nas produktów. Top-Wykładziny to firma, której można zaufać. Naszą dewizą jest profesjonalizm i terminowość przy wykonywanych montażach wykładzin. Na nasze prace udzielamy gwarancji. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 14 03 2011 ·
 • Usługi ogrodnicze - Wrocław PlusGarden

  Usługi ogrodnicze - Wrocław PlusGarden

  Projektujemy, zakładamy, pielęgnujemy ogrody. Tak zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Jesteśmy rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu usług ogrodniczych.

  Zakres usług pielęgnacyjnych: usuwanie liści z trawników, mycie ciśnieniowe bruków; prace porządkowe, serwis systemów nawadniających, pielęgnacja drzew i krzewów (cięcia sanitarne, formujące, sezonowe, przesadzanie i dosadzanie roślin, opryski przeciw chorobom i szkodnikom roślin), konserwacja trawnika (nawożenie, opryski chastobójcze i grzybobójcze, aeracja, wertykulacja, koszenie), konserwacja rabat (uzupełnianie ściółki, odchwaszczanie, dosadzanie i wymiana roślin)

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zaprojektujemy Twój ogród.

  Data dodania: 15 04 2014 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.