Opieka farmaceutyczna, szkolenia dla farmaceutów

Opieka farmaceutyczna, szkolenia dla farmaceutów e-farmacja.net jest specjalistycznym portalem edukacyjnym i informacyjnym dedykowanym dla farmaceutów oraz techników farmacji, oferuje specjalistyczne kursy, bazy danych interakcje lekowe, produkty naturalne oraz moduły społecznościowe

Szczegóły strony e-farmacja.net:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ekonometria.pl - rynek ekonometrii w Polsce

  ekonometria.pl - rynek ekonometrii w Polsce

  Ekonometria - książki, szkolenia biznesowe, materiały dla studentów

  Data dodania: 03 02 2006 ·
 • ELEKTRONIKA

  ELEKTRONIKA

  elektronika dla wszystkich

  Data dodania: 09 03 2006 ·
 • Tablice maturalne

  Tablice maturalne

  Tablice maturalne oraz arkusze maturalne dla Ciebie! Zestawy, testy maturalne z ostatnich lat (przedmioty tj. matematyka, fizyka, polski, angielski, geografia, historia). Matura może być łatwiejsza!

  Data dodania: 17 05 2006 ·
 • Nauka słówek na pamięć - szybko i skutecznie

  Nauka słówek na pamięć - szybko i skutecznie

  Szybko i skutecznie naucz się na pamięć słówek angielskich, niemieckich, fancuskich i w innych językach. Ćwicz testy na prawo jazdy. Dodawaj swoje testy i dziel się z innymi użytkownikami. Najlepsze wyniki uzyskasz ćwicząc regularnie po kilkanaście minut.

  Data dodania: 17 10 2008 ·
 • Dotacje PUP

  Dotacje PUP

  Jeśli chciałbyś pozyskać dofinansowanie na uruchomienie działalności gospodarczej to ten portal jest najciekawszym miejscem by pozyskać wiadomości na ten temat.
  Istotą egzystencji tego portalu jest przedstawienie najbardziej wiarygodnych oraz najważniejszych wiadomości dla osób ubiegających się otrzymać kasę na uruchomienie swojej działalności lub przedsiębiorstwa.
  Głównymi źródłami dofinansowania opisywanymi na naszym serwisie internetowym są środki finansowe z PUP, PFRON’u oraz działania 6.2 z funduszy Unii Europejskiej.
  Znajdziesz tutaj wiadomości, które ciężko jest czasami odnaleźć w Biuletynach Informacji Publicznej bądź też w innych portalach informacyjnych.
  Dowiesz się tu jakie instytucje odbiera podania o pozyskanie dotacji na start działalności gospodarczej, o jakie dofinansowanie najskuteczniej będzie się Tobie starać oraz na jakie kwoty pieniężne i gdzie możesz liczyć.
  Wszystko opisane jest w sposób profesjonalny, ujmujący rzeczowo traktowany temat.
  Odszukasz tu również niektóre potrzebne formularze do wypełnienia, regulaminy oraz przekierowania do urzędów i instytucji pobierających wnioski na dofinansowania oraz wiadomości o tym jak rozpisać właściwy biznesplan.
  Także dowiesz się na co możesz przeznaczyć środki kapitałowe z uzyskanej dotacji na start działalności gospodarczej.

  Data dodania: 29 07 2010 ·