OGRODY BIELKO - DRIMGARD

OGRODY BIELKO - DRIMGARD Firma Drimgard specjalizuje się w urządzaniu ogrodów i terenów zieleni. Wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwalają nam tworzyć coś niepowtarzalnego. A zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość realizowanych przez nas usług. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski od zaprzyjaźnionych producentów. Oferujemy najwyższą jakość usług ogrodniczych na rynku i gwarancję. Serdecznie zapraszamy na nasza strone internetową.

Szczegóły strony www.drimgard.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Drukarnia DrukMedia Printing House Poland Katowice

  Drukarnia DrukMedia Printing House Poland Katowice

  Tania i solidna drukarnia offsetowa Katowice drukuje kalendarze, broszury, katalogi, cenniki, teczki firmowe, plakaty, ulotki, foldery, akcydensy, książki i wiele, wiele innych.

  Data dodania: 14 03 2006 ·
 • Agencja ochrony

  Agencja ochrony

  Agencja ochrony TFK zajmuje się instalacją profesjonalnych systemów alarmowych. Wybierając nas wybierają Państwo wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone rozwiązania

  Data dodania: 12 05 2006 ·
 • Pranie Wykładzin Dywanów Czyszczenie Wrocław

  Pranie Wykładzin Dywanów Czyszczenie Wrocław

  Szeroki zakres usług, profesjonalny sprzęt renomowanych firm, kilkuletnie doświadczenie w branży. Obsługujemy średnie i duże firmy, hotele, banki oraz klientów indywidualnych z terenu dolnegośląska. Więcej informacji na www.lakszmi.com.pl 0601 15 69 29 Sprawdź nas! Specjalizacja- doczyszczanie silnie zabrudzonych powierzchni (wykładziny dywanowe i PCV, posadzki kamienne wraz z fugami, elewacje). Pełen zakres naszych usług przedstawia się następująco: - pranie wykładzin, dywanów, tapicerek, - sprzątanie po pracach remontowych i budowlanych, - czyszczenie sufitów podwieszanych (m.in. Ecophon, Armstrong, Owa), - gruntowne doczyszczanie powierzchni kamiennych wraz z fugami (kafle, granit, marmur...) i wykładzin PCV (wraz z impregnacją), - czyszczenie elewacji budynków (wraz z usuwaniem mchów i porostów), - czyszczenie i impregnacja kostki brukowej, - doczyszczanie posadzek przemysłowych, - usuwanie napisów z różnych powierzchni, zabezpieczanie przed graffiti.

  Data dodania: 17 02 2008 ·
 • Usługi kateringowe Warszawa

  Usługi kateringowe Warszawa

  Sas Catering przedstawia na stronie swoje usługi kateringowe Warszawa, w skład których wchodzi zarówno organizacja imprez i spotkań biznesowych jak również przygotowanie małych spotkań w gronie rodzinnym.

  Data dodania: 08 07 2008 ·
 • OPTIMA - Naprawa, serwis drukarek, Częstochowa, Kserokopiark

  OPTIMA - Naprawa, serwis drukarek, Częstochowa, Kserokopiark

  Firma usługowo- handlowa "OPTIMA" działa na polskim rynku od kilkunastu lat. Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na serwis i sprzedaż nowych jak i używanych urządzeń biurowych.

  Data dodania: 28 10 2009 ·