Odszkodowania

Odszkodowania Votum SA pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Oferuje pomoc prawną w dochodzeniu odszkodowań, medyczną w rehabilitacji powypadkowej a w szczególnie trudnych sytuacjach również finansową.

Szczegóły strony www.votum-co.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna

  Kancelaria prawna

  Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek Hejosz Spółka Partnerska prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonej przez nich działalności. Przyjmujemy także zlecenia w indywidualnych sprawach, dotyczących wydania opinii prawnych, zastępstwie procesowym, reprezentowania w negocjacjach.

  Data dodania: 07 08 2008 ·
 • patent

  patent

  Kancelaria Prawno-Patentowa oferuje usługi w zakresie własności przemysłowej i intelektualnej, w ramach procedur krajowych jak i zagranicznych.

  Data dodania: 11 04 2009 ·
 • Dobry Adwokat od spółek Warszawa

  Dobry Adwokat od spółek Warszawa

  Kancelaria zajmuje się m.in. kompleksową obsługą korporacyjną firm-spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów gospodarczych. Ponadto jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie z zakresu prawa spółek handlowych, w sprawie rozwodowej, w sprawie o podział majątku a także z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego, prawa pracy, windykacji należności, prawa upadłościowego i nie tylko, uprzejmie proszę o kontakt z moją Kancelarią przy ul. Solec 38 w Warszawie – Powiśle tel. 22 458 23 40.

  Data dodania: 23 07 2010 ·
 • Kancelaria Adwokacka w Poznaniu - Arkadiusz Jaskuła

  Kancelaria Adwokacka w Poznaniu - Arkadiusz Jaskuła

  Arkadiusz Jaskuła, Adwokat prowadzący sprawy głównie w Poznaniu i Szczecinie, ale również w innych częściach Polski, poleca usługi prawne klientom indywidualnym, przedsiębiorcom i stowarzyszeniom lub fundacjom nie prowadzącym działalności gospodarczej.

  Szeroki zakres oferty skierowany jest w szczególności dla przedsiębiorców z branży:
  * architektonicznej i budowlanej;
  * obrotu i zarządzania nieruchomościami;
  * windykacyjnej i egzekucyjnej;
  * medycznej, farmaceutycznej;
  * ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej;
  * transportowej i turystycznej;
  * handlu i usług zagranicznych;
  * i innych.

  W każdej sprawie wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

  Data dodania: 04 11 2010 ·
 • Adwokat wToruniu i Grudziądzu - Kancelaria Prawna

  Adwokat wToruniu i Grudziądzu - Kancelaria Prawna

  Kancelaria Adwokata Jakuba Kamińskiego to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna firma prawnicza, której celem jest świadczenie obsługi prawnej na najwyższym poziomie oraz ochrona interesów klientów w każdej sprawie.
  Kancelaria koncentruje się na obsłudze prawnej osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych, w tym spółek handlowych.
  Biuro zajmuje się zastępstwem procesowym, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych oraz doradztwem w zakresie tworzenia umów oraz sporządzaniem analiz i opinii.
  Kancelaria Prawna, oprócz standardowej obsługi prawnej, oferuje również świadczenie usług w zakresie windykacji zapewniając klientom kompleksową obsługę, bez konieczności zawierania dodatkowych umów z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi.
  Szeroki wachlarz oferowanych przez biuro usług prawnych oraz profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa, a także troska o dobro Klienta to zasady, które przyświecają od początku istnienia kancelarii.
  W zakresie praktyki kancelarii znajduje się prawo cywilne, w tym prawo nieruchomości, prawo rodzinne i spadkowe, prawo pracy i prawo zamówień publicznych, prawo gospodarcze a także prawo karne.

  Data dodania: 13 04 2011 ·