Nasza baza firm- skuteczna reklama firmy w Internecie

Nasza baza firm- skuteczna reklama firmy w Internecie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skierowaną do wszystkich przedsiębiorców, których interesuje tania reklama w Internecie. Stworzyliśmy nowoczesny katalog firm, będący zbiorem internetowych wizytówek z danymi kontaktowymi: adresem, numerem telefonu, linkiem do strony internetowej. Jest to najlepsza promocja firmy w Internecie. Przystępne ceny sprawiają, że jesteśmy świetną alternatywą dla dużego, znanego portalu, na którym promują się głównie wielkie firmy i korporacje. My natomiast wspieramy także początkujących rekinów biznesu oraz tych, działających na skalę lokalną. Dbamy także o wygodę osób, przeglądających nasz katalog w poszukiwaniu firm i usług. Oferujemy im intuicyjną wyszukiwarkę, do której wystarczy wpisać proste słowa kluczowe, a także interaktywną mapę google. Nasza baza firm jest też wyposażona w nowoczesną grafikę, przystosowaną do przeglądania na smartfonach i tabletach.

Szczegóły strony nawigator-firm.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Akte Odzyskiwanie danych

  Akte Odzyskiwanie danych

  Firma Akte oferuje odzyskiwanie danych oraz serwis komputerowy w szerokim zakresie. Serwis komputerowy obejmuje następujące usługi: archiwizacja danych oraz odzyskiwanie danych utraconych, naprawa komputerów

  Data dodania: 24 10 2005 ·
 • usługi informatyczne

  usługi informatyczne

  Potrzebujesz informatyka i jego wiedzy? Dobrze trafiłeś. W serwisie mase praktycznej wiedzy informatycznej. Usługi informatyczne to moje hobby. To ni ewszystko co umiem i potrafię robić. sprawdź sam.

  Data dodania: 03 06 2008 ·
 • projektowanie stron

  projektowanie stron

  Ajnet zajmuje się tworzeniem stron, sklepów i portali internetowych. Projektujemy kompleksowo poczynając od wyboru domeny poprzez implementacje statystyk i wdrożenie systemu CMS. Podczas tworzenia stron stawiamy na funkcjonalność nie zapominając jednocześnie o atrakcyjnym wyglądzie. Oferujemy również hosting i różnego rodzaju grafikę reklamową

  Data dodania: 19 09 2009 ·
 • Serwery VPS, Certyfikaty SSL, Streaming wideo, Serwery dedykowane

  Serwery VPS, Certyfikaty SSL, Streaming wideo, Serwery dedykowane

  Oferujemy wydajne serwery vps i serwery dedykowane dostosowane do twoich potrzeb. Chcesz transmitować wideo w wysokiej jakości? Dzięki Adobe fms możemy zaoferować ci doskonałe rozwiązanie.

  Data dodania: 19 10 2009 ·
 • Jak stworzyć stronę internetową?

  Jak stworzyć stronę internetową?

  Posiadanie prywatnej strony internetowej może przynieść sporo korzyści. Stale mnóstwo ludzi wyszukuje stron internetowych aby odszukać potrzebne im nowości o towarach oraz usługach. Dlatego właśnie posiadanie własnego serwisu internetowego jest potrzebą dzisiejszych czasów. Na dodatek współczesne strony są dobrą metodą promowania przedsiębiorstw i dają perspektywę pokazania swoich produktów konsumentom z całego świata. Strony internetowe w świecie biznesu są wizytówką i skutecznym systemem komunikacyjnym z potencjalnymi klientami, świadczącym o artyzmie firmy. Dobrze przygotowana strona www daje także możliwość przekazania najnowszych newsów na temat nowatorskich produktów i usług oraz uruchomienia forum internetowego. Dodatkowo mając już stronę mamy możliwość uruchomienia sklepu internetowego, co pozwala na handel towarów i usług w Internecie, gdzie wymiana jest zdecydowanie szybsza i korzystniejsza. Kolejnym walorem jest sposobność posiadania mnóstwa wersji językowych strony. Tworzone strony internetowe poza zawartością mogą także posiadać sporo odrębnych szczegółów koniecznych do przyciągnięcia uwagi odbiorców. Przykładami mogą być: ankiety, FAQ, newslettery, formularze, galerie zdjęć, tworzenie baz danych, katalogi produktów oraz system logowania dla zarejestrowanych użytkowników. Witryny www można podzielić na wiele typów: Portale internetowe, Wortale, Sklepy internetowe, Strony firmowe, Wizytówki i Portfolio. Każdy z tych elementów różni się zawartą treścią i metodą działania.

  Strony kreowane przez firmę Meethod są przejrzyste i czytelne, mają odpowiednio dobraną domenę, są efektowne wizualnie, ale nie odwracają uwagi od treści. Projektujemy strony w oparciu o języki programowania XHTML, CSS, PHP, Ajax, JavaScript oraz ActionScript (flash). Wszystkie strony realizowane przez Nas są zgodne z wytycznymi i standardami sieciowymi W3C (World Wide Web Consortium). Dlatego serwisy wyświetlane są właściwie.

  Data dodania: 16 07 2010 ·