Naprawa komputerów Bydgoszcz

Naprawa komputerów Bydgoszcz Firma Finaltech to nie tylko profesjonalny serwis i reperacja laptopów wszystkich marek, ale również handel hurtowy i detaliczny zarówno nowych, jak i używanych komputerów stacjonarnych oraz przenośnych. Gdy idzie o sprzęt używany, zanim zostanie on dopuszczony do sprzedaży, jest wpierw szczegółowo badany. Finaltech trudni się również montażem zestawów typu desktop na życzenie klienta w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szczegóły strony www.serwis.finaltech.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ODZYSKIWANIE DANYCH MiP DATA RECOVERY

  ODZYSKIWANIE DANYCH MiP DATA RECOVERY

  Profesjonalne odzyskiwanie danych. Kasowanie danych, wykrywanie przestępstw komputerowych. Kopiowanie danych. Bezpłatna analiza!!! Krótkie terminy, konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 03 08 2005 ·
 • INTELligent PC Serwis

  INTELligent PC Serwis

  INTELligent PC Serwis - profesionalna naprawa komputerów w Krakowie i okolicy, diagnostyka komputera, konfiguracja BIOSu, instalacja systemu, sieci, podzespołu, peryferii, optymalizacja rejestru, kopie bezpieczeństwa, usuwanie wirusów, spyware, adware, naprawa u klienta, solidnie, fachowo, tanio

  Data dodania: 17 10 2007 ·
 • Programy na zlecenie, programy na zamówienie

  Programy na zlecenie, programy na zamówienie

  Jeżeli masz problem z programowaniem w języku ASEMBLER, C, C++, C#, JAVA, PASCAL, PHP czy innym równie popularnym języku programowania, to dobrze trafiłeś, gdyż tutaj możesz rozwiązać swój problem. Wykonujemy programy na zlecenie i poprawiamy już istniejące. Znamy na się nowościach technologicznych i komputerowych. Ponadto zajmujemy się poradnictwem dla webmasterów.

  Data dodania: 21 10 2008 ·
 • SERWIS KOMPUTEROWY MB1, NAPRAWA KOMPUTERÓW

  SERWIS KOMPUTEROWY MB1, NAPRAWA KOMPUTERÓW

  Naprawa, modernizacja, składanie komputerów, instalowanie systemu, usuwanie wirusów, usługi informatyczne z dojazdem do klienta

  Data dodania: 18 09 2009 ·