Najlepsze kawały

Najlepsze kawały Najlepsze dowcipy i kawały z najwyższej półki, po prostu świetna zabawa. Na stronie znaleźć można: najlepsze kawały, żarty i dowcipy podzielone i wyselekcjonowane tematyczne kategorie. Odwiedź serwis, aby zabić wolny czas. Z nami nie sposób się nudzić.

Szczegóły strony www.kawal.za.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Humor Filmiki Dowcipy

  Humor Filmiki Dowcipy

  Jesteśmy młodymi ludźmi z poczuciem humoru edu.pl – dołacz do nas…To my tworzymy największy portal satyryczny na świecie. Twórz go z nami.

  Data dodania: 16 09 2005 ·
 • Wolny Kraj

  Wolny Kraj

  Wolny Kraj. Dowcipy, galeria śmiesznych zdięć, beszt, duzo humoru i rozrywki

  Data dodania: 11 11 2005 ·
 • Śmieszne Filmy

  Śmieszne Filmy

  Śmieszne filmy, gry online, śmieszne mp3, śmieszne filmiki, teledyski i wiele innych. Wszystko to na EloRap.

  Data dodania: 11 02 2007 ·
 • Historyjki z życia wzięte

  Historyjki z życia wzięte

  Strona jest internetowym zbiorem historyjek z życia wziętych. Są to głownie historyjki zabawne, ale nie tylko na stronie www.historyjki.com znajdziesz wszystkie te historyjki, które wydały nam się ciekawe. Wszystkie historyjki przechodzą weryfikację przed umieszczeniem ich na stronie, natomiast komentarze i oceny dodawane są automatycznie. Zachęcamy wszystkich, którym wydarzył się coś ciekawego o opisania zajścia i dodania na tę stronkę :)

  Data dodania: 06 09 2008 ·
 • Kabarety

  Kabarety

  Zbiór najlepszych polskich skeczy i dowcipów w jednym miejscu. Setki godzin zabawy, humoru i satyry. Relacje z imprez, konkursy, wywiady - nowe spojrzenie na polską scenę kabaretową.

  Data dodania: 05 01 2010 ·