Nadpobudliwość psychoruchowa - serwis o adhd

Nadpobudliwość psychoruchowa - serwis o adhd Polski serwis informacyjny o zespole ADHD. Nadpobudliwość psychoruchowa u dzieci - przyczyny, diagnozowanie, leczenie. Porady i forum na temat zespołu ADHD. Publikacje medyczne o ADHD dla lekarzy.

Szczegóły strony www.adhd.info.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Depresja

  Depresja

  Depresja, nerwica, alkoholizm, otyłość - z nami to przeszłość. Klinika Ruda-Dwór prowadzi na mazurach wczasy odchudzające i wczasy rehabilitacyjne.

  Data dodania: 12 08 2005 ·
 • IPP Bebia :: internetowy psycholog :: e-psycholog

  IPP Bebia :: internetowy psycholog :: e-psycholog

  IPP Bebia to poradnia psychologiczna w Internecie. Bezpiecznie, anonimowo oraz wygodnie - bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś przygnębiony, smutny i szukasz pomocy psychologa - skorzystaj z naszej pomocy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 06 2009 ·
 • Coaching i Terapia Systemowa

  Coaching i Terapia Systemowa

  Terapia systemowa i coaching są pomocą dla człowieka, który ma problem w relacjach ze swoim otoczeniem, chciałby lepiej realizować swoje cele, osiągać szczęście w życiu.

  Data dodania: 30 08 2009 ·
 • Psychoterapia w Warszawie

  Psychoterapia w Warszawie

  Jak wszyscy wiedzą, życie to nie tylko radosne chwile, w których czujemy spełnienie, szczęście, w których z optymizmem patrzymy w przyszłość. Życie to także momenty zwątpienia, smutku, żalu, w których następują zachwiania emocjonalnej równowagi, wewnętrzne konflikty oraz motywacje, z którymi nie potrafimy sobie dać rady w samotności, a naszą głowę zaprzątają myśli, które utrudniają nam funkcjonowanie w pracy, w rodzinie, w otaczającym nas świecie. Te i inne problemy pomoże rozwiązać psychoterapia na Terenia miasta Warszawa. Nasz ośrodek współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie psychoterapii, którzy bardzo skrupulatnie rozpatrują każdy jeden przypadek i do niego indywidualnie dopasowują formę stosowanej pomocy. Oferujemy spotkania grupowe oraz indywidualne, w zależności od potrzeby, z częstotliwością co dziesięć bądź co czternaście dni.

  Data dodania: 29 12 2011 ·