Metody antykoncepcji

Metody antykoncepcji Wszelkie informacje o antykoncepcji dostępne w jednym miejscu. Zestawienie najpopularniejszych metod antykoncepcji. Metody naturalne, hormonalne, chemiczne i mechaniczne. Porównanie produktów - prezerwatywy, tabletki antykoncepcyjne, plastry antykoncepcyjne, termometry owulacyjne.

Szczegóły strony antykoncepcyjne.net:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Lekarz seksuolog online

    Lekarz seksuolog online

    Porady seksuologiczne online.Internetowa strona lekarza medycyny Renaty Grabowskiej: lekarza rodzinnego i seksuologa.Porady w gabinecie lekarskim a także w internecie.

    Data dodania: 29 10 2005 ·
  • Kamagra dla wszystkich !!

    Kamagra dla wszystkich !!

    Najlepsza KAMAGRA w żelu, najlepsza KAMAGRA Oral Jelly - Potencja - Erekcja

    Data dodania: 10 04 2008 ·
  • Porady na zdrowie

    Porady na zdrowie

    Serwis poradynazdrowie.pl zawiera niezawodne porady specjalistów związane z utrzymaniem odpowiedniej kondycji czy wyborem właściwej diety. Obok ciekawostek ze świata medycyny znajdziesz tutaj także nowinki z salonów SPA.

    Data dodania: 11 01 2009 ·
  • Antykoncepcja - www.pigulka.pl

    Antykoncepcja - www.pigulka.pl

    Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu. Przedstawiamy metody antykoncepcyjne, fakty i mity o pigułkach hormonalnych. Opisujemy działanie hormonów oraz możliwe skutki uboczne ich stosowania. Ponadto praktyczne porady ginekologa.

    Data dodania: 10 11 2009 ·
  • USG 3D

    USG 3D

    Angelius Szpital Provita szczególną opieką obejmuje kobiety ciężarne. W naszym szpitalu doskonale wiemy jak bardzo ważny dla każdej kobiety jest okres oczekiwania przyjścia na świat dziecka. Badania w ciąży to nie tylko USG, ale również badania krwi i moczu, ciśnienia oraz kontrola wagi. Na szczęście w obecnej medycynie możliwe jest leczenie niektórych wad rozwojowych już podczas ciąży, inne natomiast można leczyć bezpośrednio po urodzeniu. Badania prenatalne dostarczają informacje przyszłym rodzicom o ewentualnych wadach wrodzonych, o zespole Downa i innych chorobach genetycznych, które można wykryć na długo przed porodem. Angelius Katowice Szpital dysponuje aparatem USG Voluson 730 Pro oraz 730 Expert firmy GE, umożliwiając tym samym rejestracje obrazu w wymiarze 4D i 3D. Badania prenatalne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Refundacja obejmuje I i II trymestr ciąży. Zapraszamy do naszych gabinetów ginekologicznych gdzie doświadczeni specjaliści rzetelnie poprowadzą Twoją ciążę.

    Data dodania: 12 06 2012 ·