Mersewis - aparatura kontrolno pomiarowa

Mersewis - aparatura kontrolno pomiarowa MERSERWIS Zakład Usługowo-Handlowy Sprzedaż i serwis sprzętu pomiarowego. Partner handlowy renomowanych producentów: TEKTRONIX, FLUKE, METREL, SUMMIT, HANYOUNG, BEHA, DAGATRON, CEM, CZAKI, ERA GOST, SONEL, RELPOL.

Szczegóły strony www.merserwis.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adsl

  Adsl

  Sklep internetowy firmy net 4 you dystrybutora akcesoriow i urządzeń sieciowych firm edimax, planet, szafy dystrybucyjne, voip, sieci bezprzewodowe wi fi, anteny 5 ghz 2, 4 ghz

  Data dodania: 10 04 2006 ·
 • MemoTech.pl - Internetowy Sklep z Elektroniką Cyfrową

  MemoTech.pl - Internetowy Sklep z Elektroniką Cyfrową

  Internetowy Sklep z Elektroniką cyfrową, niskie konkurencyjne ceny, sprzedaż detaliczna części komputerowych, laptopów, aparatów cyfrowych, monitorów i innych urządzeń elektronicznych. Wszystko czego potrzebujecie państwo możecie znaleźć u nas. Szybka dostawa i profensjonalna obsluga to nasze atuty. Jeśli jakiejś części/elementu będzie brakować załatwić to w szybkim terminie.

  Data dodania: 16 11 2007 ·
 • Mikronix - producent urządzeń podsłuchowych

  Mikronix - producent urządzeń podsłuchowych

  Firma i sklep Mikronix oferuje: mikrofony, podsłuchy, pluskwy, kamery, wykrywacze podsłuchów, radia, przystawki telefoniczne. "MIKRONIX" istnieje od 1994 roku i posiada ogromne doświadczenie w zakresie techniki podsłuchowej. Wszystkie urządzenia wyprodukowane przez naszą firmę posiadają dwuletnią gwarancję i cenione są przez naszych klientów za prostotę obsługi, niezawodność oraz jakość wykonania. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 03 2009 ·
 • Stacja pogody

  Stacja pogody

  Sklep e-SZOP to witryna internetowa profilująca się w sprzedaży różnego rodzaju stacji pogodowych. Posiadamy najprostsze modele w bardzo atrakcyjnej cenie, a także modele bardziej rozbudowane, mierzące np. prędkość wiatru, sumę opadów itp. Stacje te można także podłączyć do komputera. W naszej ofercie posiadamy duży wybór profesjonalnych mierników środowiskowych, narzedzi do montażu klimatyzacji i pomp próżniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 09 2009 ·
 • Sklep komputerowy

  Sklep komputerowy

  1komp to sklep internetowy powstały na ponad dwunastoletnim doświadczeniu rynkowym firmy Infores Sp. z o.o. Konkurencyjne ceny, wspaniała obsługa przed i posprzedażna pozwoliły utworzyć zaufaną i prężnie rozwijającą się markę. Profesjonalna obsługa była niegdyś dostępna tylko w naszych oddziałach na terenie województwa podkarpackiego. Dzisiaj, dzięki naszej domenie, każdy ma szansę przekonać się dlaczego jesteśmy daleko przed konkurencją. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, która jest bardzo bogata. Prowadzimy sprzedaż wszelkich części komputerowych (od wentylatora na procesor poprzez karty graficzne do zasilaczy i obudów) oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak monitory, głośniki, myszki itd. Oczywiście poza oferowanym sprzętem typowo przeznaczonym dla komputerów st

  Data dodania: 31 10 2009 ·