makieta architektoniczna

makieta architektoniczna Profesjonalne makiety i modele architektoniczne. Wykonujemy makiety koncepcyjne, urbanistyczne, historyczne i inne. Wszystkie nasze makiety są z najwyższej półki. Jak to robimy? Dla nas to proste, modelarstwo to nasza pasja od wielu lat. Nasze doświadczenie materializuje się w precyzji wykonania najmniejszych detali. Przekonaj się sam! Pracę konsultujemy ze zleceniodawcą na każdym etapie. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły oraz terminowość wykonania. Działamy na terenie całego kraju, a gotową makietę dowieziemy we wskazane miejsce. Zrealizujemy każdy projekt. Konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy, architektów, inwestorów, deweloperów.

Szczegóły strony www.makieta.net:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Barlinek S.A.

  Barlinek S.A.

  Producent wyrobów z naturalnego drewna. Produktami firmy są m. in. deska barlinecka, okleiny, klasyczne parkiety, panele, podłogi drewniane, mozaiki, deski lite.

  Data dodania: 01 10 2005 ·
 • Aranżacja kuchni Katowice

  Aranżacja kuchni Katowice

  Biuro projektowe z Katowic specjalizujące się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Wiele zrealizowanych projektów, duże doświadczenie. Zaprojektujemy każde wnętrze.

  Data dodania: 04 02 2009 ·
 • maszyny budowlane

  maszyny budowlane

  Szukasz dobrego dystrybutora maszyn rolniczych i budowlanych? Lepiej trafić nie mogłeś. Firma interhandler zajmuje się dystrybucją maszyn różnych rodzajów – maszyny rolnicze, do przewozu materiałów, używane. Polecamy szczególnie sprawne, wytrzymałe i uniwersalne maszyny budowlane. Nasze wieloletnie doświadczenie, niezawodność maszyn oraz szybki i mobilny serwis dostarczają nam rzeszy klientów.

  Data dodania: 11 05 2009 ·
 • Płyty warstwowe

  Płyty warstwowe

  Płyty warstwowe są produktem nowoczesnym i uniwersalnym, spełniającym wysokie wymagania architektów, projektantów i inwestorów pod względem estetyki oraz możliwości kształtowania bryły i elewacji obiektu. Szeroka gama kolorów RAL i profilowań płyt oraz możliwość łączenia ze stolarką otworową i innymi materiałami pozwalają na realizację ciekawych projektów.

  Data dodania: 25 05 2009 ·
 • Kotły CO

  Kotły CO

  Kotły miałowe centralnego ogrzewania - firma Koch. Przedsiębiorstwo oferuje kotły miałowe charakteryzujące się długą żywotnością, wytrzymałością oraz ekonomiczną i oszczędną charakterystyką pracy. Możliwość zamówienia kotła dostosowanych do indywidualnych wymogów klienta - węglowe, miałowe, na ekogroszek lub pracujące w cyklu mieszanym. Zakład posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji kotłów centralnego ogrzewania, a wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Kotły z powodzeniem są stosowane, jako źródło ciepła w budynkach, warsztatach, szklarniach oraz w pawilonach, a dzięki atestowi Instytutu Techniki Grzewczej i Sanitarnej w Radomiu również w budynkach użyteczności publicznej.

  Data dodania: 08 06 2010 ·