Licytacje

Licytacje Prowadzimy licytacje samochodów osobowych, dostawczych, naczep, maszyn i urządzeń bezpośrednio od instytucji państwowych oraz dużych Polskich spółek giełdowych. Wszystkie pojazdy i sprzęty przechodzą szczegółowe badania techniczne i wizualne. Samochody są sprzedawane w drodze licytacji poprzez własny internetowy serwis aukcyjny. Licytacje odbywają się cyklicznie, a wszystkie pojazdy prezentowane są przynajmniej pięć dni przed licytacją na platformie on-line.

Szczegóły strony promstar.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Samochody używane

  Samochody używane

  Dane techniczne, opisy i zdjecia.

  Data dodania: 08 08 2005 ·
 • Volskwagen Garbus

  Volskwagen Garbus

  Serwis o garbusach - sklep, zdjęcia.

  Data dodania: 27 09 2005 ·
 • Samochody używane

  Samochody używane

  PoLeasingu.pl: samochody poleasingowe i używane. Maszyny, urządzenia poleasingowe i używane, Ciągniki siodłowe i naczepy poleasingowe. Maszyny budowlane. Auta, pojazdy poleasingowe i używane. Cesje umów leasingowych.

  Data dodania: 15 12 2006 ·
 • Używane samochody dostawcze

  Używane samochody dostawcze

  Przedsiębiorco, jeżeli szukasz nie drogiej oferty na używane samochody dostawcze to zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy AutoDCS, jedynego importera aut dostawczych z certyfikatem Fair Play.

  Data dodania: 06 08 2009 ·
 • Volvo komis

  Volvo komis

  Witryna internetowa salonu spredaży, warsztatu świadczącego usługi serwisowo-naprawcze oraz komisu samochodów marki Volvo. Volvo Centrum Warszawa to centrum tych luksusowych, niezawodnych i bezpiecznych samochodów. Aktualna oferta używanych samochodów dostępna jest w serwisie internetowym. Centrum zapewnia wyjątkowo atrakcyjne ceny usług i części samochodowych do Volvo.

  Data dodania: 03 11 2009 ·