Lean

Lean Lean Passion - profesjonalny partner wspierający przedsiębiorstwa w implementacji filozofii Lean Thinking. Dostarcza rozwiązania pozwalające osiągnąć rezultaty w krótkim czasie tj. Lean Management, czy TCR. Organizuje programy wdrożeniowe, oraz warsztaty.

Szczegóły strony www.leanpassion.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kartki Świąteczne

  Kartki Świąteczne

  Produkujemy kartki świąteczne, kartki wielkanocne, karty noworoczne i kartki bożonarodzeniowe.

  Data dodania: 13 12 2005 ·
 • Nadruki - Flagi - Częstochowa

  Nadruki - Flagi - Częstochowa

  Nasza firma od lat zajmuje się sitodrukiem. Wykonujemy nadruki na materiałach. W chwili obecnej specjalizujemy się w produkcji flag i proporczyków. Nadruk na tkaninach, choragiewki, flagi, nadruki na tkaninach.

  Data dodania: 02 05 2008 ·
 • PRODUCENT KARTONÓW I OPAKOWAŃ, SZTANCOWANIE RADPAK

  PRODUCENT KARTONÓW I OPAKOWAŃ, SZTANCOWANIE RADPAK

  Producent kartonów - Firma RADPAK jest w stanie wykonać praktycznie każde opakowanie (opakowania, kartony) od pudła zbiorczego po małe kartoniki fasonowane na indywidualne zamówienie klienta z tektury falistej. W szybki i profesjonalny sposób dobierzemy dla Was opakowanie. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 04 2009 ·
 • City Commercial - Biura wrocław - lokale użytkowe - nieruchomości komercyjne

  City Commercial - Biura wrocław - lokale użytkowe - nieruchomości komercyjne

  City Commercial to firma działająca od lat na lokalnym rynku nieruchomości. Jeśli interesują Cię biura, lokale użytkowe oraz komercyjne to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Głównym obszarem działalności City Commercial jest miasto Wrocław i jego okolice. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 09 2009 ·
 • Hydraulik w Warszawie

  Hydraulik w Warszawie

  Firma Multihydro z Warszawy istnieje na lokalnym rynku usług hydraulicznych od 4 lat.
  W tym czasie, dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii i najwyższych standardów jakości, zyskaliśmy dużą renomę i zaufanie wśród klientów.
  W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wszelkiego rodzaju prace z zakresu konserwacji oraz napraw wodociągów i kanalizacji. Zajmujemy sie również sprzedażą i dostawami materiałów oraz urządzeń grzewczych, instalacjami i serwisem posprzedażowym.
  Jako autoryzowany partner takich firm, jak Auer, Perge, BRC Miroir Chaufant, posiadamy stosowną wiedzę, potrzebną do naprawy instalacji grzewczych, uaktualnianą nieustająco szkoleniami.

  Zapewniamy Pogotowie Hydrauliczne czynne 24h/dobę.

  Zachęcamy do skorzystania z usług Multihydro.

  Data dodania: 29 03 2011 ·