Lampy drewniane

Lampy drewniane Jesteśmy firmą, która postawiła sobie za zadanie utworzenie najlepszego oświetlenia. Innego niż jakiekolwiek dostępne oferty przedstawiane na rynku.
Wiążemy dziką naturę z nowoczesnymi pomysłami technicznymi, co stwarza unikalny kontrast oraz niesłychany, unikalny styl. Dzięki temu światło w waszym mieszkaniu, biurze i restauracji nabierają zupełnie innego wymiaru. Lampy Lumen-Luks nie są standardowymi oświetleniami, lecz swoistym artystycznym rękodziełem.
Wytwarzamy je z najwyższej jakości materiałów, tworząc produkty najwyższej klasy.
Nasze Żyrandole produkowane są ręcznie, a do produkcji każdej z lamp przykładamy indywidualny nacisk. Dzięki temu macie Państwo świadomość, że nasze lampki są oryginalne i niepowtarzalne w swoim zakresie.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów i z chęcią realizujemy zamówienia niestandardowe.
Każdy nośnik oświetlenia jest unikalny. Zatem produkowanie jego jest osobno uzgadniane z klientem telefonicznie bądź mailowo.
Mamy także gotowe zestawy lampek, które możecie u nas zakupić.
Posiadane przez nas nośniki oświetlenia zrobione są z drewna dębu lub bukowego. Drewno jest chowane w suszarni, a każde z jego elementów jest unikalne i jedyne w swoim rodzaju.
Każdy z wiszących nośników oświetlenia zawieszony jest na łańcuchach bądź linach stalowych.

Szczegóły strony www.lumen-luks.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent oświetlenia: lampy, żyrandole, kinkiety

  Producent oświetlenia: lampy, żyrandole, kinkiety

  Producent - lampy mosiężne. Oprawy oświetleniowe (żyrandole, kinkiety) z mosiądzu. Renowacja starych, zabytkowych lamp mosiężnych. Oferta to ok 50 wzorów.

  Data dodania: 08 08 2005 ·
 • MKWoodland - Ekskluzywne lampy, lampy japońskie

  MKWoodland - Ekskluzywne lampy, lampy japońskie

  Oferujemy najwyższej jakości ekskluzywne lampy orientalne, lampy japońskie, lampy dekoracyjne, lampki nocne, kinkiety i drewniane lampiony - zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wyjątkowe i oryginalne, stylowe drewniane lampy stojące, podłogowe, lampy wiszące, lampki nocne, lampy egzotyczne. Nasze lampy zaprojektowane są tak, aby pasowały do każdego typu wnętrz. Produkcja i sprzedaż – Zapraszamy.

  Data dodania: 25 08 2009 ·
 • projektowanie ogrodów

  projektowanie ogrodów

  MaNatura jest firmą świadczącą usługi profesjonalnego projektowania ogrodów i terenów zieleni dla osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych i firm. Działa na terenie i w okolicach Świdnicy oraz Sobótki. Świadczy usługi w zakresie: projektowanie zagospodarowania terenu przy budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, na osiedlach mieszkaniowych i innego typu obiektach; projekty małej architektury; inwentaryzacje dendrologiczne i sporządzanie wniosków do wycinki drzew; wykonywanie koncepcji projektowych i wizualizacji w profesjonalnych programach graficznych oraz szkiców odręcznych; przerysowywanie projektów architektonicznych w programie AutoCAD; prace w zakresie grafiki w programach Corel Draw, Adobe Photoshop.

  Data dodania: 16 12 2009 ·
 • Juma Lampy - lampy kryształowe

  Juma Lampy - lampy kryształowe

  Jako producent wysokiej jakości mosiężnych lamp kryształowych działamy na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. W naszej ofercie znajduje się około pięciuset wzorów, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ponadto realizujemy zamówienia według projektów indywidualnych. Naszą specjalnością jest produkcja lamp gabarytowych. Do tej pory rozświetliliśmy między innymi wnętrza pałacu w Kamieniu Śląskim, część bazyliki w Licheniu, salę balową zamku w Sieniawie
  k. Łańcuta, sale balowe warszawskich hoteli Boss i Radisson oraz wiele innych obiektów sakralnych, restauracyjnych, hotelowych, jak również domy prywatne.

  Data dodania: 03 08 2010 ·
 • Drzwi we Wrocławiu - SkladOkien.pl

  Drzwi we Wrocławiu - SkladOkien.pl

  Skład Okien - specjalizujemy się w błyskawicznym dostarczaniu okien z PCV zarówno dla klientów detalicznych jak i dla firm. To z nami możesz zapomnieć o skomplikowanych zamówieniach oraz wielotygodniowych terminach dostawy. Zajmujemy się dokonaniem wszystkiego by stawić czoła długim terminom realizacji zamówień na twoje okna. Umożliwiamy również dokonanie wyceny okien online, jak również wybranie odpowiedniego dla każdego, sposobu przyjęcia zamówionej przesyłki. Dodatkowo zachęcamy do rozpoczęcia z nami współpracy na dłuższy czas. Stanowi to idealne rozwiązanie dla firm, dzięki czemu będziemy w stanie wynegocjować dla Ciebie bardziej korzystne warunki niż otrzymałbyś od najważniejszych producentów okien.

  Data dodania: 21 01 2014 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.