Lampy drewniane

Lampy drewniane Jesteśmy firmą, która postawiła sobie za zadanie utworzenie najlepszego oświetlenia. Innego niż jakiekolwiek dostępne oferty przedstawiane na rynku.
Wiążemy dziką naturę z nowoczesnymi pomysłami technicznymi, co stwarza unikalny kontrast oraz niesłychany, unikalny styl. Dzięki temu światło w waszym mieszkaniu, biurze i restauracji nabierają zupełnie innego wymiaru. Lampy Lumen-Luks nie są standardowymi oświetleniami, lecz swoistym artystycznym rękodziełem.
Wytwarzamy je z najwyższej jakości materiałów, tworząc produkty najwyższej klasy.
Nasze Żyrandole produkowane są ręcznie, a do produkcji każdej z lamp przykładamy indywidualny nacisk. Dzięki temu macie Państwo świadomość, że nasze lampki są oryginalne i niepowtarzalne w swoim zakresie.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów i z chęcią realizujemy zamówienia niestandardowe.
Każdy nośnik oświetlenia jest unikalny. Zatem produkowanie jego jest osobno uzgadniane z klientem telefonicznie bądź mailowo.
Mamy także gotowe zestawy lampek, które możecie u nas zakupić.
Posiadane przez nas nośniki oświetlenia zrobione są z drewna dębu lub bukowego. Drewno jest chowane w suszarni, a każde z jego elementów jest unikalne i jedyne w swoim rodzaju.
Każdy z wiszących nośników oświetlenia zawieszony jest na łańcuchach bądź linach stalowych.

Szczegóły strony www.lumen-luks.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent oświetlenia: lampy, żyrandole, kinkiety

  Producent oświetlenia: lampy, żyrandole, kinkiety

  Producent - lampy mosiężne. Oprawy oświetleniowe (żyrandole, kinkiety) z mosiądzu. Renowacja starych, zabytkowych lamp mosiężnych. Oferta to ok 50 wzorów.

  Data dodania: 09 08 2005 ·
 • Nieruchomości pomorskie

  Nieruchomości pomorskie

  Tabelaofert - serwis nieruchomości prezentujący oferty mieszkań, domów, osiedla, działki, powierzchnie komercyjne, dostarcza dane z rynku. Program Rodzina na Swoim. Domy, nieruchomości dolnośląskie, mazowieckie, pomorskie. Nieruchomości Gdańsk, Katowice, Kraków.

  Data dodania: 07 03 2009 ·
 • MKWoodland - Ekskluzywne lampy, lampy japońskie

  MKWoodland - Ekskluzywne lampy, lampy japońskie

  Oferujemy najwyższej jakości ekskluzywne lampy orientalne, lampy japońskie, lampy dekoracyjne, lampki nocne, kinkiety i drewniane lampiony - zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wyjątkowe i oryginalne, stylowe drewniane lampy stojące, podłogowe, lampy wiszące, lampki nocne, lampy egzotyczne. Nasze lampy zaprojektowane są tak, aby pasowały do każdego typu wnętrz. Produkcja i sprzedaż – Zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2009 ·
 • Artium-Projektowanie Wnętrz, Nadzory, Realizacje

  Artium-Projektowanie Wnętrz, Nadzory, Realizacje

  Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz.Prowadzimy nadzór autorski – posiadamy własną ekipę remontowo-budowlaną

  Data dodania: 09 10 2009 ·
 • Juma Lampy - lampy kryształowe

  Juma Lampy - lampy kryształowe

  Jako producent wysokiej jakości mosiężnych lamp kryształowych działamy na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. W naszej ofercie znajduje się około pięciuset wzorów, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ponadto realizujemy zamówienia według projektów indywidualnych. Naszą specjalnością jest produkcja lamp gabarytowych. Do tej pory rozświetliliśmy między innymi wnętrza pałacu w Kamieniu Śląskim, część bazyliki w Licheniu, salę balową zamku w Sieniawie
  k. Łańcuta, sale balowe warszawskich hoteli Boss i Radisson oraz wiele innych obiektów sakralnych, restauracyjnych, hotelowych, jak również domy prywatne.

  Data dodania: 03 08 2010 ·