Kuchnie

Kuchnie Zapytaj o radę naszego specjalisty. Mnóstwo unikalnych pomysłów na urządzenie kuchni. Oferujemy wspaniałe rozwiązania w sferze organizowania kuchni. Krzesła trzeba dobrać dopiero po zaplanowaniu całej kuchni, dzięki temu dobierzemy odcienie i rozmiary poszczególnych rzeczy. Największy zbiór płytek w internecie, a także galerie wyrobów słynnych fabrykantów. Zarówno pomysł z kuchnią otwartą jak i zamkniętą mają swoje pozytywy i wady.

Szczegóły strony www.apartamenty.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wynajem sprzętu budowlanego

  Wynajem sprzętu budowlanego

  Świadczymy usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, obsługi transportowej oraz usług naprawczych, spawalniczych i tokarskich. Wypożyczamy również żurawie wieżowe. W naszej ofercie znajdą Państwo wynajem sprzętu do robót ziemnych: koparki, spycharki, młoty hydrauliczne, wywrotki, dźwigi samochodowe. Wynajmujemy samochody ciężarowe do transportu drogowego. Usługi naprawcze i warsztatowe wykonujemy na placu budowy lub w miejscu wskazanym przez klienta.

  Data dodania: 13 07 2007 ·
 • Polskie stojaki rowerowe - 15 lat gwarancji

  Polskie stojaki rowerowe - 15 lat gwarancji

  Stojak na rower dla każdego. W ofercie stanowiskowy stojak rowerowy - modele jednostronne, dwustronne, bez poprzeczki i z poprzeczką. Zapraszamy po stojak na rower dla wymagających, stojak rowerowy wykonany ze stali. Produkcja stojaków rowerowych.Produkcja Sport Adam - Sklep internetowy oferuje atrakcyjny stojak na rower. Wielo stanowiskowy stojak rowerowy. Atrakcyjne modele jednostronne, dwustronne - bez poprzeczki i z poprzeczką. Zapraszamy po stojak na rower dla wymagających, stojak rowerowy wykonany ze stali i ocynkowany ogniowo.

  Data dodania: 14 08 2009 ·
 • Kosztorysowanie robót budowlanych

  Kosztorysowanie robót budowlanych

  Firma usługowo-budowlana zrobi dla Państwa kosztorysy, inwestorskie i ofertowe. Jesteśmy na rynku od ponad dwóch lat. W tym czasie skosztorysowaliśmy kilkaset kosztorysów dla firm budowlanych, osób prywatnych, pod przetargi publiczne, biur projektowych. Wykonujemy kosztorysy w branży budowlanej, remontowej, wentylacji, klimatyzacji. Wykonamy dla Państwa rzetelnie oraz profesjonalnie wszystkie kosztorysy.

  Data dodania: 13 06 2010 ·
 • Bel-Pol Sp. z o.o. Podłogi, drzwi, panele

  Bel-Pol Sp. z o.o. Podłogi, drzwi, panele

  W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim drzwi, podłogi i panele podłogowe przeznaczone zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Nasza działalność prowadzona jest w ponad 56 sklepach i hurtowniach w całej Polsce. Współpracujemy z największymi producentami podłóg i drzwi w Europie, takimi jak: Barlinek, Krono Original, Globalwood, Tarkett, Quick Step, Classen, Balterio, Kronopol, Porta, Pol-Skone, Dre, Cal, Interdoor.

  Data dodania: 16 07 2010 ·
 • POLARIS-wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo, klimatyzacja

  POLARIS-wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo, klimatyzacja

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe POLARIS istnieje od 1999 roku i od początku swojej działalności zajmuje się kompleksowym wyposażaniem sklepów. Siedziba firmy znajduje się w Lubinie przy ul. Rzeźniczej 13. Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami i importerami branży sklepowej i chłodniczej, stale rozszerzając swoją ofertę. Głównym przedmiotem naszej działalności jest:
  - Aranżacja i wyposażenie placówek handlowych i gastronomicznych
  - Montaż i produkcja mebli sklepowych różnych typów i systemów
  - Sprzedaż i montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  - Serwis urządzeń sklepowych i gastronomicznych
  - Przeglądy instalacji chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  - Hurtowa sprzedaż materiałów do chłodnictwa i klimatyzacji samochodowej
  - Sprzedaż urządzeń i mebli używanych

  W trakcie naszego istnienia kompleksowo wyposażyliśmy wiele placówek handlowych i produkcyjnych obejmując je swoją opieką serwisową. Nasi pracownicy są przeszkoleni z zakresu obsługi i naprawy wszelkich urządzeń chłodniczych, posiadają niezbędne certyfikaty oraz wieloletni staż pracy. Wielokrotnie wykonywaliśmy wiele trudnych, specjalistycznych montaży urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych.

  Oprócz sprzedaży prowadzimy fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń. Posiadamy również własny transport.

  Niezależnie od wielkości zamówienia lub zlecenia staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, stosując bardzo niskie marże. Te działania pozwalają nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców!

  POLARIS-wyposażenie sklepów i gastronomii, meble sklepowe (lady,witryny,regały,gabloty), projekty sklepów. Klimatyzacja - montaż, serwis, naprawa. Chłodnictwo - montaż, serwis, naprawa. Sprzedaż urządzeń chłodniczych, mebli chłodniczych, szafy chłodnicze, witryny chłodnicze. Manekiny, wagi, krajalnice.

  Data dodania: 15 09 2010 ·