książka skarg

książka skarg Gniew Ludu to internetowa książka skarg i wniosków. Dziś wszyscy ludzie w Polsce dostali do ręki broń, za pomocą której mogą wpłynąć na jakość obsługi w naszym kraju. Tą bronią jest Gniew Ludu - czyli internetowa książka skarg i wniosków, której zadaniem jest poprawa jakości obsługi w Polsce. Od teraz jeśli nie możesz poradzić sobie z załatwieniem sprawy samodzielnie spróbuj ją upublicznić. Upublicznienie jej spowoduje, że osoby, instytucje lub firmy potraktują Twój problem znacznie poważniej. Nie czekaj więc tylko wyraź to co myślisz! To idealne miejsce by składać wszelkie skargi i publikować wnioski!

Szczegóły strony gniewludu.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LUXLAND lampy

  LUXLAND lampy

  Polecamy oświetlenie klasyczne tradycyjne nowoczesne do każdego wnętrza.

  Data dodania: 06 12 2007 ·
 • Finanse online

  Finanse online

  Finanse Online są doskonałym źródłem wiedzy na temat pieniędzy, oszczędności, kredytów, giełdy oraz wszystkiego co związane z finansami. Najnowsze informacje, kursy, wykresy, informacje z pierwszej ręki. Sprawdź teraz.

  Data dodania: 30 01 2008 ·
 • Zabawki

  Zabawki

  Sklep internetowy z wieloletnia tradycją. Wśród artykułów dla dzieci mamy w ofercie m.in. zabawki edukacyjne, klocki, zabawki elektroniczne, auta, puzzle, lalki i pluszaki. Produkty renomowanych marek, m.in. Siku, Welly.

  Data dodania: 16 04 2009 ·
 • Zarabianie w internecie

  Zarabianie w internecie

  Top Finanse - ranking stron. Zarabianie przez internet to nasza specjalność. Spis serwisów oferujących MLM, programy partnerskie, płatne maile i wiele wiele innych.

  Data dodania: 11 09 2009 ·