książka skarg

książka skarg Gniew Ludu to internetowa książka skarg i wniosków. Dziś wszyscy ludzie w Polsce dostali do ręki broń, za pomocą której mogą wpłynąć na jakość obsługi w naszym kraju. Tą bronią jest Gniew Ludu - czyli internetowa książka skarg i wniosków, której zadaniem jest poprawa jakości obsługi w Polsce. Od teraz jeśli nie możesz poradzić sobie z załatwieniem sprawy samodzielnie spróbuj ją upublicznić. Upublicznienie jej spowoduje, że osoby, instytucje lub firmy potraktują Twój problem znacznie poważniej. Nie czekaj więc tylko wyraź to co myślisz! To idealne miejsce by składać wszelkie skargi i publikować wnioski!

Szczegóły strony gniewludu.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darmowe ogłoszenia

  Darmowe ogłoszenia

  Anonse w internecie. Baza ogłoszeń z całej Polski podzielona na 19 kategorii. Pilnie .net Ogłoszenia dla osób pilnie czegoś szukających. Praca, dom, elektronika, nieruchomości. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ogłoszenia drobne w naszym serwisie są całkowicie darmowe. Zarówno ich dodawanie jak i przeglądanie. Jesteśmy pionierską firmą która atakuje ta niszę internautów, którzy stanowią zaledwie 5% wszystkich ogłoszeń. To właśnie ogłoszenia poszukiwaczy.

  Data dodania: 11 10 2007 ·
 • Biuro rachunkowe Wrocław

  Biuro rachunkowe Wrocław

  Wima - biuro rachunkowe Wrocław oferuje doradztwo podatkowe Wrocław oraz usługi księgowe Wrocław. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 01 2008 ·
 • w Zakopane informacje

  w Zakopane informacje

  Informator o Zakopanem. Ciekawostki o Tatrach i samym mieście. Na stronie opisy szlaków, tras turystycznych, wodospadów i stawów górskich. Możesz pozostawić relacje ze swoich wycieczek wakacyjnych, dołączając film lub zdjęcia.

  Data dodania: 28 01 2008 ·
 • Wiadomości z kraju i zagranicy

  Wiadomości z kraju i zagranicy

  U nas znajdziesz wszystko: wiadomości, rozrywka, ciekawostki, randki, moto-oferty i zrobisz zakupy w jednym miejscu.

  Data dodania: 14 09 2009 ·
 • fotografia ślubna Częstochowa - Rafał Wrona

  fotografia ślubna Częstochowa - Rafał Wrona

  Fotografia ślubna dla tych co widzą różnicę. Reportaże na terenie Dolnego i Górnego śląska (Wrocław - Częstochowa). Zdjęcia ślubne - Wyjątkowi ludzie, cudowne chwile, magiczne wspomnienia. Zapraszam do odwiedzin mojej strony internetowej.

  Data dodania: 19 11 2009 ·