Komiks Wilq - Superbohater. Humor, rozrywka.

Komiks Wilq - Superbohater. Humor, rozrywka. Wilq to komiks w którym superbohater wielokrotnie ratuje świat. Humor i rozrywka.

Szczegóły strony www.wilq.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Humor i dowcipy - www.smieszne.pl

  Humor i dowcipy - www.smieszne.pl

  Publikujemy tylko najlepsze dowcipy, super humor i śmieszne smsy. Nasza strona to czysta rozrywka: smieszne filmiki i mp3, tapety, gry online, komiks, zabawne gify i wiele innych atrakcji czeka właśnie na Ciebie!

  Data dodania: 04 08 2005 ·
 • Filmikas.com - Oglądaj razem z nami

  Filmikas.com - Oglądaj razem z nami

  Potężna dawka humoru.Najlepsze i najnowsze klipy i filmiki, kreskówki, animacje oraz dowcipy i opisy gg.

  Data dodania: 21 03 2007 ·
 • Najlepsze kawały

  Najlepsze kawały

  Najlepsze dowcipy i kawały z najwyższej półki, po prostu świetna zabawa. Na stronie znaleźć można: najlepsze kawały, żarty i dowcipy podzielone i wyselekcjonowane tematyczne kategorie. Odwiedź serwis, aby zabić wolny czas. Z nami nie sposób się nudzić.

  Data dodania: 28 08 2007 ·
 • Śmieszne filmy

  Śmieszne filmy

  Śmieszne filmy w serwisie Wykop.pl. Duża dawka rozrywki. Oglądaj i dodawaj śmieszne filmiki. Podziel się wrażeniami i pokaż innym śmieszne filmy.

  Data dodania: 01 02 2008 ·
 • Demotywatory

  Demotywatory

  Nie możesz już znieść niekończącego się użalania się nad swoim losem i szukaniu dziury w całym? Jesteś osobą, która nie zwraca uwagi na przeciwności losu tylko widzi same pozytywy? Jeżeli tak, to powinieneś inaczej spojrzeć na temat demotywatorów. Nie traktuj ich jako czegoś, co Cię irytuje i demotywuje tylko pomyśl o tym jako o democie, który Cię rozbawi i poprawi Ci humor na dlugi czas, a czasem może i ego. Na witrynie demotka.pl znajdziesz masę demotywatorów, obrazków, filmików, kwejków i wiele wiele innych atrakcji, które zostały stworzone po to, by odmienić życie każdego zmęczonego narzekaniem. Jeżeli uznasz, że to dobry pomysł stwórz swojego własnego demota i zaproś swoich znajomych do wspólnej zabawy w „demotywowanie”.

  Data dodania: 02 06 2011 ·