Kojce dla psów - producent

Kojce dla psów - producent Kojce dla psów to wygoda dla właściciela i przestrzeń dla psa. W porównaniu z tradycyjną budą kojec dla psa daje możliwość ruchu i obserwacji otoczenia. Kojce są wykonane z ocynkowanych prętów stalowych i drewna, dlatego są bardzo trwałe i dobrze wyglądają. Dodatkową przewagą nad kojcami z siatki jest to, że nawet bardzo duży pies nie jest w stanie się z nich wydostać. Produkujemy kojce na wymiar i według projektu klienta. Atrakcyjne ceny i terminy realizacji, w razie potrzeby zapewniamy też dowóz i montaż. Sprawdź nasze realizacje i zamów kojec dla swojego psa!

Szczegóły strony www.kojec-dla-psa.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rottweilery - hodowla

  Rottweilery - hodowla

  Ekland - hodowla psów rasy rottweiler i owczarek podhalański. Informacje o hodowli, szczeniętach, wystawach oraz galeria zdjęć.

  Data dodania: 02 01 2006 ·
 • OWCZAREK NIEMIECKI - Młody Reproduktor

  OWCZAREK NIEMIECKI - Młody Reproduktor

  Hodowla owczarków niemieckich.Owczarki niemieckie - Kraków, małopolska - szczeniaczki rodowodowe.Owczarek niemiecki - Hodowla typowo domowa:ARMIN in Regnum Marianum, Galeria, Reproduktor, Porady, Mioty...

  Data dodania: 17 11 2008 ·
 • Hodowla Akit AKOGARENO

  Hodowla Akit AKOGARENO

  Jestesmy jedyna hodowla w Polsce ktora importuje psy bezposrednio z Japnoii.

  Data dodania: 09 01 2009 ·
 • Spes Henkor hodowla owczarków niemieckich

  Spes Henkor hodowla owczarków niemieckich

  jesteśmy hodowcami najwspanialszej rasy psów, jaką są owczarki niemieckie.Owczarki w naszej rodzinie sa jej pełnoprawnymi członkami

  Data dodania: 29 01 2009 ·
 • Tresura psów

  Tresura psów

  Decyzja o posiadaniu psa musi być decyzją odpowiedzialną, nie jedynie ulotnym kaprysem czy nieprzemyślanym urodzinowym upominkiem. Musimy zdawać sobie sprawę, że jest to odpowiedzialność na wiele lat – częstokroć dziecinnie w duchu liczymy, że na zawsze – a z tej przyczyny należy podjąć je z pełną myślą i uczciwością tak wobec siebie, jak i względem zwierzaka, którego chcemy mieć za kumpla codziennego życia. To samo dotyczy samego szkolenia i decyzji o tym, czy się go podejmujemy i w jakiej formie ma ona odbywać się: czy ma to być trening indywidualne, czy raczej grupowe, a nade wszystko czego od takiego szkolenia oczekujemy.

  Data dodania: 10 10 2016 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.