Kancelaria prawna

Kancelaria prawna Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek Hejosz Spółka Partnerska prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonej przez nich działalności. Przyjmujemy także zlecenia w indywidualnych sprawach, dotyczących wydania opinii prawnych, zastępstwie procesowym, reprezentowania w negocjacjach.

Szczegóły strony www.cgh-kancelaria.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Baza kancelarii prawnych, podatkowych i patentowyc

  Baza kancelarii prawnych, podatkowych i patentowyc

  Prawnicypolscy.pl to ogólnopolska baza danych o kancelariach prawnych oraz prawnikach świadczących swoje usługi poza kancelariami. Nasza baza podzielona jest na pięć kategorii zawodów prawniczych: notariusze, adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi oraz rzecznicy patentowi.

  Data dodania: 24 07 2008 ·
 • adwokat Kraków

  adwokat Kraków

  Oferta Kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Udzielamy porad prawnych, oferujemy zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, karnych, reprezentacja przed organami administracji publicznej oraz obrona w sprawach karnych to główne formy świadczonych usług.

  Data dodania: 06 03 2009 ·
 • zakładanie spółek

  zakładanie spółek

  Kancelaria Prawna skupia specjalistów z wielu dziedzin prawa. Nasi prawnicy oprócz wybitnego wykształcenia posiadają również bogatą praktykę, dzięki temu pomogli już wielu Mandantom w ochronie ich praw. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych jak i małych podmiotów, osób fizycznych, przedsiębiorców i innych osób prawnych.

  Data dodania: 17 08 2009 ·
 • adwokat sosnowiec

  adwokat sosnowiec

  Profesjonalne porady prawne na terenie województwa śląskiego, a w szczególności w Sosnowcu. Duże doświadczenie i niskie ceny. Sporządzamy również wszelkiego rodzaju pisma procesowe np. rozwodowe, zobowiązania, administracyjne.

  Data dodania: 05 12 2009 ·
 • Dobry Adwokat od spółek Warszawa

  Dobry Adwokat od spółek Warszawa

  Kancelaria zajmuje się m.in. kompleksową obsługą korporacyjną firm-spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów gospodarczych. Ponadto jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie z zakresu prawa spółek handlowych, w sprawie rozwodowej, w sprawie o podział majątku a także z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego, prawa pracy, windykacji należności, prawa upadłościowego i nie tylko, uprzejmie proszę o kontakt z moją Kancelarią przy ul. Solec 38 w Warszawie – Powiśle tel. 22 458 23 40.

  Data dodania: 23 07 2010 ·