Kancelaria prawna

Kancelaria prawna Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek Hejosz Spółka Partnerska prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonej przez nich działalności. Przyjmujemy także zlecenia w indywidualnych sprawach, dotyczących wydania opinii prawnych, zastępstwie procesowym, reprezentowania w negocjacjach.

Szczegóły strony www.cgh-kancelaria.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Orszagh

  Kancelaria prawna Orszagh

  Kancelaria prawna ORSZAGH - radcy prawni, porady prawne

  Data dodania: 28 03 2006 ·
 • Komornik Rafał Nowicki de Poraj

  Komornik Rafał Nowicki de Poraj

  Strona informacyjna komornika Sadowego przy Sadzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera dane teleadresowe kancelarii, mapkę dojazdu, obszar właściwości ze wskazaniem ulic miasta Krakowa oraz gmin wokół Krakowa, informacje o licytacjach ruchomości i nieruchomości, wzory wniosków o wszczęcie postępowań egzekucyjnych, godziny pracy kancelarii, numer rachunku bankowego komornika.Informacje te są przydatne dla osób zainteresowanych wszczęciem i prowadzeniem czynności egzekucyjnch na terenie Krakowa i okolic.

  Data dodania: 08 08 2009 ·
 • Kancelaria Adwokacka w Białymstoku

  Kancelaria Adwokacka w Białymstoku

  Kancelaria adwokacka w Białymstoku adwokat Barbara Skalimowska i adwokat Stanisław Skalimowski. Informacje o kancelarii, oferta i zakres usług oraz porad prawnych z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego dla osób fizycznych, firm i instytucji, dane kontaktowe, galeria zdjęć i mapka lokalizacyjna.

  Data dodania: 04 09 2009 ·
 • e-prawnik - informacja na żądanie - prawo, wzory pism i umów, działalność gospodarcza, spółki

  e-prawnik - informacja na żądanie - prawo, wzory pism i umów, działalność gospodarcza, spółki

  e-prawnik to serwis oferujący usługi informacji prawniczej. Pomagamy rozwiązywać problemy życia codziennego osobom prywatnym, oraz małym i średnim firmom. Głównym celem portalu jest przybliżanie wiedzy prawniczej możliwie szerokiemu gronu użytkowników. Prawniczy portal informacyjny, umożliwia otrzymanie odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin prawa. Na pytania odpowiadają doświadczeni prawnicy z długoletnim stażem. W portalu znajduja się także wzory pism i umów, ksiegarnię oraz słownik pojęć.

  Data dodania: 09 11 2009 ·
 • Dobry Adwokat od spółek Warszawa

  Dobry Adwokat od spółek Warszawa

  Kancelaria zajmuje się m.in. kompleksową obsługą korporacyjną firm-spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów gospodarczych. Ponadto jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie z zakresu prawa spółek handlowych, w sprawie rozwodowej, w sprawie o podział majątku a także z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego, prawa pracy, windykacji należności, prawa upadłościowego i nie tylko, uprzejmie proszę o kontakt z moją Kancelarią przy ul. Solec 38 w Warszawie – Powiśle tel. 22 458 23 40.

  Data dodania: 23 07 2010 ·